GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
Gold AG - Sokoli
3:39
Vor 8 Monate
Gold AG - Heroinat
4:46
Vor 9 Monate
Gold AG - Suhareka
3:28
Gold AG - History
3:26
Vor 2 years
Gold AG - Une
3:22
Vor 4 years
Gold AG -  Luani Luginës
3:23
Gold AG - Aga i Lugines
3:21
Gold AG - Nguce Ananin
3:52
Gold Ag - Kosova
4:18
Vor 6 years
Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15
Vor 6 years
KOMMENTARE
I am shkodran albanian
I am shkodran albanian Vor Tag
Gold ag ❤❤ 2020 a nigjohet ??
I am shkodran albanian
I am shkodran albanian Vor Tag
Ja paça qi tan ropt atij qe ja ka ba dislike gold ag 2020 je me i mir te rujt i madhi zot 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤
Ubi Servina
Ubi Servina Vor Tag
me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...
Ubi Servina
Ubi Servina Vor Tag
patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura
Leon Demaj
Leon Demaj Vor Tag
Like nese je Fans I Goldit❤️🇦🇱
Ardiana Nikolli
Ardiana Nikolli Vor Tag
Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Realisti Atdhetar
Realisti Atdhetar Vor Tag
ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen
Mahmut Prodani
Mahmut Prodani Vor Tag
P P P P P P P
X VENI X
X VENI X Vor Tag
2020?🔥
Mati Gjoni
Mati Gjoni Vor Tag
Goja ju lumt e zemra ju kendoft
Nexhmi Gashi
Nexhmi Gashi Vor Tag
Njkk
Rebel official
Rebel official Vor Tag
Me pelqen pjesa kur hyjn ne dyqan dhe grabisin . Gold aga ❤👑
MER Alerodis
MER Alerodis Vor Tag
O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Vor Tag
Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.
Bert Wie gehts !
Bert Wie gehts ! Vor Tag
Respekte
Dita Gjoka
Dita Gjoka Vor Tag
Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon
Halil Frenki
Halil Frenki Vor Tag
Mir banja myti krejt
Orges Fusha
Orges Fusha Vor Tag
Gold
Bujar Aliaj
Bujar Aliaj Vor Tag
ju kenoft zemra jeni te mrekullushem
Besnik Mulaku
Besnik Mulaku Vor Tag
Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
perfekt gold sakte eshte ashtu pershendetje nga ITALIA MERGIMTARI
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
KOSOVA SPECIAL FORCES ROSU LEGJENDA UCK
Areta Tollja
Areta Tollja Vor Tag
Je i madh Gold AG si kendon kto keng
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
VIVA REPUBLIKA DELL KOSOVA VIVA REPUBLIC OF KOSOVA UCK UCK HEROHES KOSOVO LIBERATION OF KOSOVA KLA
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
REPUBLIC OF KOSOVA BRAVO SOLDIER UCK UCK UCK HEROHES KOSHARE KOMANDANT AGIM RAMADANI 138
Diart Panxha
Diart Panxha Vor Tag
🇦🇩🇦🇪🇦🇫🇦🇷🇦🇸🇦🇹🇦🇺🇦🇼🇧🇫🇧🇪🇧🇩🇧🇧🇧🇦🇦🇿🇦🇽
Diart Panxha
Diart Panxha Vor Tag
😘😘
Digitalb Tv
Digitalb Tv Vor Tag
Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛
Ardit Mustafa
Ardit Mustafa Vor Tag
jam krenar ce jam drenicak❤️
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes Vor Tag
Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
REPUBLIKA DELL KOSOVA LEGENDA UCK UCK HEROHES BRAVO SOLDIER
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
viva republika del kosova oooooooooooo ju lumte zeri uck UCK UCK KOMANDANT AGIM RAMADANI 138 BRIGADA
Peme Grrica
Peme Grrica Vor Tag
Keng me te kput shpirtin na ka marr malli per femit
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
UCK UCK UCK LEGENDA OOOOOOOOOO LAVDI DESHMOREVE TE RENE PER ATDHEUN REPUBLIKEN E DARDANISE
vjollca jushi
vjollca jushi Vor Tag
Ma mire fukara ne xhep Se fukara ne ❤️
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
VIVA REPUBLIKA DEL KOSOVA
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca Vor Tag
albanian heroes in kosova republic of kosova bravo soldier
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor Tag
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Vor Tag
Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.
Mikel Xhaka
Mikel Xhaka Vor 2 Tage
Je i madh 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Next Event
Next Event Vor 2 Tage
Ky njeri nuk Ngohet. 🤮🤮🤮🤮 Kjo ja paska ndreq muziken se ky ne qdo tekst si tuba muhabet. Lidhje ska me tonat e muzikes. Kjo esht qe ube Kengetar e as notat muzikore nuk i din.
Nexhmedin Syla
Nexhmedin Syla Vor 2 Tage
Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte
Ariani Durres
Ariani Durres Vor 2 Tage
A ka sallat Shqiprie se spo du sallat greku haha i modh je .
ArxhendGaming TV
ArxhendGaming TV Vor 2 Tage
Xhevathykolli dyve flm
Afrim Turkaj
Afrim Turkaj Vor 2 Tage
Bravo🇦🇱🇽🇰👌!
سمير زوهري اليدين و العقل
سمير زوهري اليدين و العقل Vor 2 Tage
viva
Rafael Rama
Rafael Rama Vor 2 Tage
Amin😪😭😓😓😓😓😓
Bekim Tahiri
Bekim Tahiri Vor 2 Tage
Kosovo is albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Besnik Jaku
Besnik Jaku Vor 2 Tage
Ju knofte zemra u bafte me e mira per shqiprine dhe kosoven
Besnik Jaku
Besnik Jaku Vor 2 Tage
Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja
Muhamet Shala
Muhamet Shala Vor 2 Tage
2020 hala ngohet
Elona Gogaj
Elona Gogaj Vor 2 Tage
I love you❤
Nori Demiri
Nori Demiri Vor 2 Tage
That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve
BaniOfficial
BaniOfficial Vor 2 Tage
Me beni subscribe ju lutem
Bekim Tahiri
Bekim Tahiri Vor 2 Tage
Kosovo is albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
ardian Dervishi
ardian Dervishi Vor 2 Tage
Ec aty o legjend respekte
Kujtim Xhepa
Kujtim Xhepa Vor 2 Tage
Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇
ardian Dervishi
ardian Dervishi Vor 2 Tage
Ec aty legjend e shqipnise te pershendes
ardian Dervishi
ardian Dervishi Vor 2 Tage
Ec aty o bishshshshshshsh
Frank Roeder
Frank Roeder Vor 2 Tage
Beautiful Song and fantastic Video 👏👏👌👌
t.v. 45
t.v. 45 Vor 2 Tage
Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝
Roland Shkurti
Roland Shkurti Vor 2 Tage
COk
marsel cepunaj
marsel cepunaj Vor 2 Tage
te knoft zemra gold ag je simboli i iliris
erland xhelaj
erland xhelaj Vor 2 Tage
Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 2 Tage
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Veisel Baxha
Veisel Baxha Vor 2 Tage
Hallall o arjan zoti te nderoft❤❤
Aishe Baci
Aishe Baci Vor 2 Tage
Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗
Marte Bushi
Marte Bushi Vor 2 Tage
Nje super kenge
Stela Ylli
Stela Ylli Vor 2 Tage
Zemra u kendoft !
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 2 Tage
👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
ilir bytyqi
ilir bytyqi Vor 2 Tage
Kega bukur
Bledi Bledian
Bledi Bledian Vor 2 Tage
Lune nena qe te ka bo mor djale ,,na kenaqe shpirtin me kenget e tua ,,pershendes gjithe nenat shqiptare ,,Zoti u shtofte jeten
Bonn Bonni
Bonn Bonni Vor 2 Tage
Gold AG 🙏🙏🙏♥️♥️♥️💋
drilon pupla
drilon pupla Vor 2 Tage
Te kendofte zemra o 1sh
Nezir Krasniqi
Nezir Krasniqi Vor 2 Tage
👌👌👌👌
Ana Koljcevic
Ana Koljcevic Vor 2 Tage
Albina te raft e mira, je shumm stylish!
Artur Alia
Artur Alia Vor 2 Tage
☝☝☝☝☝☝
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj Vor 2 Tage
Nr 1 😍😍
bukuroca video
bukuroca video Vor 2 Tage
2020 like kush engon halo
Kristo Zervo
Kristo Zervo Vor 2 Tage
Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .
Elmira
Elmira Vor 2 Tage
Super nana e baba gjaja ma e shtrejt 👍🌟👍🌟