KOMMENTARE
Anila Gjolena’s
Anila Gjolena’s Vor 15 Stunden
Bravo 👏 per keta artist qe kendojn per te kenduar jo per te aktruar 👏👏👏👏
lola islami
lola islami Vor 16 Stunden
Adin kush si eka mbiemrin ky Asllani bre??
Dejvi Pro
Dejvi Pro Vor 16 Stunden
Neve as tërmeti dhe as gjëja më e keqe nuk na bën dot gjë
robben AL Fans
robben AL Fans Vor 17 Stunden
Lat nam me kto muzik,populli duhet ti kthehet muzukes popullore jo me kshu kengsh qe dojn te behen kengtar me zor demek pop 🤔👎
Leta Berisha
Leta Berisha Vor 17 Stunden
🌹🥰
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 17 Stunden
FELBER ZOJA
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 17 Stunden
O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚
Luti Cubi
Luti Cubi Vor 18 Stunden
Bravo shoke sukses te metejshme
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi Vor 18 Stunden
A ja dhat leket ndokujt apo si gjithmon rrena
Ali Krasniqi
Ali Krasniqi Vor 18 Stunden
Suksese👌
Ery Deejay
Ery Deejay Vor 18 Stunden
Nuk i bllokoni kenget Per te drejte Autori qe publikoni vet dhe Ju lejohet qe te Beni View Me punen e tjerve ndersa te gjith tjerve qe publikojne i Bllokoni. Nuk dua ta prish gojen me fjal tjera por ju Garantoj qe te gjitha fjalet negative qe keni marr deri me sot i meritoni te gjitha.
Sami Hajdari
Sami Hajdari Vor 18 Stunden
Mede leshi
Rinor Mehmeti
Rinor Mehmeti Vor 18 Stunden
success star in the neighborhood Green Hood🤑💰🥃
Jetmir Gashi
Jetmir Gashi Vor 18 Stunden
Suksese Biroo❤️
Zilbije Ziberi
Zilbije Ziberi Vor 18 Stunden
👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏
Marigona Tahiri
Marigona Tahiri Vor 18 Stunden
GREEEN HOOOOOD
soinu foig
soinu foig Vor 18 Stunden
💯💯💯💯💯💯💯🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤Bravooo❤👏👑👍
Anduena Tahiri
Anduena Tahiri Vor 18 Stunden
❤️
Hack Noob
Hack Noob Vor 19 Stunden
Të këndoftë zemra o Blerina 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Artan Beka
Artan Beka Vor 19 Stunden
Andosss Green Hood ky eshte vetem fillimi 👍👍✌
Trim Ninaj
Trim Ninaj Vor 19 Stunden
Uty
Albin Berisha
Albin Berisha Vor 19 Stunden
Andos baba🔥🔥🔥
almohamed hilru
almohamed hilru Vor 19 Stunden
very nice 👍👌😆😆
Shefki Berisha
Shefki Berisha Vor 19 Stunden
Andosi🔥🔥🔥🔥
Rovena Capoku
Rovena Capoku Vor 19 Stunden
😍😍
arbnora sinani
arbnora sinani Vor 19 Stunden
💯💯
champ 1
champ 1 Vor 19 Stunden
K
drugsmoney prenku
drugsmoney prenku Vor 19 Stunden
Arkiva me ne fund nje keng te bukur jam lodh tu e prit nje keshtu keng dashurie <3 <3 <3 <3 <3
keajte northland
keajte northland Vor 19 Stunden
𝕋𝕚 𝕢𝕖 𝕡𝕠 𝕖 𝕝𝕖𝕩𝕠𝕟 𝕜𝕖𝕥𝕖 𝕜𝕠𝕞𝕖𝕟𝕥 , 𝕥𝕒 𝕣𝕦𝕒𝕛𝕥𝕖 ℤ𝕠𝕥𝕚 𝕗𝕒𝕞𝕚𝕝𝕛𝕖𝕟 🙏❤
femer shqiptare
femer shqiptare Vor 19 Stunden
bravo cool cool
rinim topalli
rinim topalli Vor 19 Stunden
suksese my bro
majlinda kelmendi
majlinda kelmendi Vor 19 Stunden
o zot qfar kange u myta replay
veton dushi
veton dushi Vor 19 Stunden
Suksesee
Amnerisa Rafuna
Amnerisa Rafuna Vor 19 Stunden
Suksese 🤲🤲
E A J Emon
E A J Emon Vor 19 Stunden
Hlw what's up
Езари Везар
Езари Везар Vor 19 Stunden
Cool
Rinor Krasniqi
Rinor Krasniqi Vor 19 Stunden
👌💪🏼
Guxim Hyseni
Guxim Hyseni Vor 19 Stunden
Nuk mu me knue kush sikur ti kurr je 🥇🥇🥇🥇
E A J Emon
E A J Emon Vor 19 Stunden
2nd yeah BD
Kingat e llajvstrimit
Kingat e llajvstrimit Vor 19 Stunden
💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 Shum jeni tmir
Shqipe Barileva
Shqipe Barileva Vor 19 Stunden
Suksese 🙏🙏🙏🙏
Nozg Papa
Nozg Papa Vor 20 Stunden
Ma nfund ni duet i kendshem i fundvitit
Besa Haxhiu
Besa Haxhiu Vor 20 Stunden
👊🏻👏🏻
Besjan Lallinaj
Besjan Lallinaj Vor 20 Stunden
Ka nj bit sot por prap u preka
Elda Elda
Elda Elda Vor 20 Stunden
Bobo cfar kenge..kam kercyer sa jam lodh...te lumte goja mor djal,💥💥💥💥
Erion Bislimi
Erion Bislimi Vor 20 Stunden
🔥❤
Remo Shyti
Remo Shyti Vor 20 Stunden
Po ik o rrot kari gjej shokt dike ti vrk
Hias Natsi
Hias Natsi Vor 20 Stunden
Ik or kalama bythe ku di ti ca esht droga na kg si ze gomari do tbehesh dhe kg me dicka qe se eke iden....rritu dhe pak mer pak eksperienc nga jeta jo ca ke ngju na tmdhenj
Erda Beka
Erda Beka Vor 17 Stunden
a thu se sdalin boll eksperiencat e tjerve💀
Olta atlo
Olta atlo Vor 20 Stunden
26.11.2019-26.11.2020, renqeth ende kjo kenge, perle,kenge shpirti, kenge prej verteti, kenge qe prek zemren, ju lumte goja Era Rusi dhe Ylli Baka P.s. per ju qe thoni lozi me hallin e njerzve seshte fare e vertete sepse te gjitha re ardhurat e kenges do shkojne per shkollimin e nje te mbijetuari nga termeti, po jeni mesuar te villni vrer e te gjykoni dhe sdini te beni gje tjeter, thu se vete jeni shen maria
Aishe Hysenaj
Aishe Hysenaj Vor 19 Stunden
Poo
Kadri Gjukaj
Kadri Gjukaj Vor 20 Stunden
Legjend je Dhe do mbetesh
Frida frida
Frida frida Vor 20 Stunden
Urime ..zoti qoft me ju ..ju kendoft zemra
dea ramdani
dea ramdani Vor 20 Stunden
♥️♥️
Engjellushe Ibrahimi
Engjellushe Ibrahimi Vor 21 Stunde
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Nji haber i mrekullushem per te gjith Mos u drogoni JU DETYRON QE MOS TE NGRENI KOK .E VESHTIR QE TE SHIFNI DRITEN E SHPIRTIT DHE TE JETES .ZGJOHUNI
arlind beqiri
arlind beqiri Vor 21 Stunde
❤️❤️❤️❤️
Alibej Meli
Alibej Meli Vor 21 Stunde
Suksese lart e me lart
Dani DonSilva
Dani DonSilva Vor 21 Stunde
Futi nje trefletsh dhe do behesh me ritmik ne muzik 🤗😎
Edi Musollari
Edi Musollari Vor 21 Stunde
SHQIPERIA KA SPRESE SA KA SHQIPETARE NE KETE BOTE QE E DUANE SE PA ATE JEMI SGJE TA DUAME SHUME ATDHEUNE DHE TE BEJME DICKA PER TE RESPEKTE PER TE GJITHE SHQIPTARET JIU DUA SHUME
Aldin Mislimi
Aldin Mislimi Vor 21 Stunde
Klavir & Klavjature:Aldin Mislimi🇷🇸
SR munna
SR munna Vor 21 Stunde
😍😍
Ervini vini
Ervini vini Vor 21 Stunde
Suksese nga te shkelin kembet te rujt zoti o gjigand 🤲 🙏
Niti Halilaj
Niti Halilaj Vor 21 Stunde
Bxbdjgnfjfmffmfmfhhjrjrhhfufrjjeirhrhrujfjfjffjjgkghfjfjrjrjrjrurhrjffhrrhrhrhhrhdhdhdhfhghhtujfjhfhhhhhtthutrkkdurkfjfkd &5&5&4*4**#&5**$$*$&$&$*$&[email protected]@#^#^&#@&##$$&$&/$fhhfhfjdjdjddhhhhd $7*/5*&*/*//*/*/*5*5&/^////*,/*^**//&/*/*&*$&*$*$*$&/&jfjjvjjfjgjjjdjwfjgj jdjfjfjd Ejekfj F2f...fhdjfjfjdifieiejpfj0ejrhjdgjje4*$*/,@&jdjhDjjajdjdfjkdgfjfxjdjddjjjfjhhhdhdhhfhhggghfjgjgjjgjgfffhfrhfhffhfufhghhhjftjfjfjrjfjfufufhhhjfjrjjrjjjjjgjjjfjfjfjfjffjggfjtjgjjfjfntfjfjjfjjfjgghgYjtjj jyjigjfjfjgjgjgngkdkjfjgkfkfkfjfkkgkgkfkfkfkfkjgjhfhfhggghfhfjhhhhtjtjfjjjfjfjjjjgjjgjtjhgjfjjdjrjrjjtjhjghfnfjkfjjfjfjhhhhjfjjfoffredffkjfjekdkkdjjkdjdjfjjhfhfhfhhhfjddjgghviiththfhhhfgntnfnfjfjfhhfhhğfjfhf66/##7#*##&&$&#/,/*75jfgjhhjthtjjfjjhfhhjjhfhhfgfjthtjttjjtjtjtjjhhyjhydudkfkfjdjfjfhhhdtjgjgjgjfjjfjfkdkjugutjufhgjghhtj
Elgis Dajko
Elgis Dajko Vor 21 Stunde
Bukur shum genga te lumtur goja👍👍👍👍♥️
Elgis Dajko
Elgis Dajko Vor 21 Stunde
Bukur shme
—3nee
—3nee Vor 22 Stunden
🤫🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤❤❤❤🤎🤍🖤
paul Ryan
paul Ryan Vor 22 Stunden
👍👍👍
Izzy S
Izzy S Vor 22 Stunden
potpuri e shkelqyer
Arta Etemi
Arta Etemi Vor 22 Stunden
Legjendë e muzikës shqiptare!
Egzona memeti
Egzona memeti Vor 22 Stunden
Bravo Sinan asnje sesht si ti👌💯
Artin Arti
Artin Arti Vor 22 Stunden
Shpresojm qe 2021...te jet ndryshe...se 2020 ja pam hajrin...vit i mallkum...per vit te ri...boni gati megnetofonet...se ska tallava neper restorante...me grun e kalamojt ke shpia...
Agron Cimo
Agron Cimo Vor 22 Stunden
.m⁷
pajtesa lakna
pajtesa lakna Vor 23 Stunden
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
ALBANA vlora
ALBANA vlora Vor 23 Stunden
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💎💎💎💎❤❤❤❤
Malvina Vataj
Malvina Vataj Vor 23 Stunden
O Med ke harru me kendu kenget tamam si per para je yll mos e prish veten me te tijer 👏🤩
Lenc Kajmaku
Lenc Kajmaku Vor 23 Stunden
SUPER KENGE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ardiana Kalthi
Ardiana Kalthi Vor Tag
Urime bukur shum gjithmon na knaq me zanin e bukur e kanget tua zoti te dhant jete te gjate e mirsi familjes tande Me respekt shum
desara sara
desara sara Vor Tag
Si sot para 1 viti gjith shqiptaret u zjuan me një dhimbje dhe disa me humbje familjare humben shtëpit e tyre zoti i rujt të gjith njerzit 🙏😭🙏
Elena Elena
Elena Elena Vor Tag
Sot u be 1 vit nga renia e termetit😭😭😭me kujtohen ato momentet e keqijaa😭😭😭😭
Lida Tola
Lida Tola Vor Tag
❤❤🌟🌟💋
Marjo Bleta
Marjo Bleta Vor Tag
SYKSESE 🥰 KENGE SHUM E MIR
agron krasniqi
agron krasniqi Vor Tag
😢😢😢😢😢😢😢👏👏👏👏👏👏
FIREBALL TM
FIREBALL TM Vor Tag
2020 😛😛😛😛😛
Genti Rashkaj
Genti Rashkaj Vor Tag
tepeer bukur meda👍👍👍👍👍💜💜💜💜💜💜