Altin Sulku ft. Brikena Asa - Ca m'ke bo (Official Video) | Prod. MB Music

  Aufrufe 1,471,031

MB Music

Vor Monat

Produced by: Marenglen Boja
Melody Line by: Elgit Doda
Lyrics: Gent Fatali
Video by: Max Production
Styling: Aferdita Shehi
M.U.A: Sageri
Sponsor: Prestige Resort
Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Brikena Asa on:
►Instagram: brikenaasa
Follow Max Production on:
►Instagram: maxproductional
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ca-mke-bo-feat-brikena-asa-single/1537065823?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/1Nm3YPB2aBBjkOfyiQxB1E
acromaxmedia.lnk.to/CaMkeBo
#AltinSulku #BrikenaAsa #Camkebo

KOMMENTARE
Anja Jolla
Anja Jolla Vor Monat
Ca m ke bo me kte keng suksese Altin love you ❤️😘😍😍😍😍😘❤️😘❤️❤️❤️❤️❤️
Ilda Gjura
Ilda Gjura Vor 10 Tage
Mire
Ensuida Doda
Ensuida Doda Vor 19 Tage
Melgita doda
Marinela Xhaferri
Marinela Xhaferri Vor 23 Tage
L m
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 26 Tage
Ki ki
Anna Gkika
Anna Gkika Vor Monat
Do ty
Daniela Shyti
Daniela Shyti Vor 14 Stunden
Suksese 👏👏
Xheladin Proj
Xheladin Proj Vor 14 Stunden
xh
Xheladin Proj
Xheladin Proj Vor 14 Stunden
xh
E. Lyions
E. Lyions Vor 4 Tage
What piece of sh*t
Rahman Osmani
Rahman Osmani Vor 5 Tage
Kenge shume e bukur jam jonida gjithmon une do shkruaj
Latolari - Bulaga
Latolari - Bulaga Vor 10 Tage
Ciao
m.m m.m
m.m m.m Vor 12 Tage
Super
Francesco Di Fiore
Francesco Di Fiore Vor 13 Tage
Musica bellissima!!! 🇮🇹🇮🇹🇮🇹
Eralda Dardha
Eralda Dardha Vor 14 Tage
Keng vari leshin.
Ivana Teslic
Ivana Teslic Vor 14 Tage
♥️
Gilda Gjoka
Gilda Gjoka Vor 15 Tage
Super keng complimenti 👏👏👏👏
Roland Prini
Roland Prini Vor 16 Tage
BRAVO ALTIN SHULKU EDHE BRIKENA ASI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE Vor 17 Tage
👏👍🇦🇱Shum keng e bukur ju lumt Shqipe RRESPEKT🇦🇱👍👏
Shkelqim Hakballa
Shkelqim Hakballa Vor 17 Tage
❤❤
S¿.R¿
S¿.R¿ Vor 17 Tage
Auuuuu🙊Sa Ze I Bukure😊🙊😊
Alfjor Luli
Alfjor Luli Vor 19 Tage
Ec aty Kamza ❤️ Super çuna.
Inna inna
Inna inna Vor 19 Tage
Super si gjithmone
Erjon Gashi
Erjon Gashi Vor 19 Tage
ju lumt oh ylla👌👌
Samanda Sinameta
Samanda Sinameta Vor 19 Tage
Bravi 😍😘💕💖💝💘💝
Rosa Rosi
Rosa Rosi Vor 20 Tage
Bellissima canzone 🥰🤗
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin Vor 20 Tage
super i may musika!!!!!!!
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Ti edi
aldi jaku
aldi jaku Vor 21 Tag
Ca mke bo kenga ma e bukur e 2020 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Poooooooshum
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Tashe po shkoj te puna tani ne prishtin
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Koka a vjen ozot
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Te ta ruje mercedesin
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Te kerkoj qdo minut tu dite avje avje
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 21 Tag
Po shum ama rum mos u lendon
Era Cuka
Era Cuka Vor 23 Tage
Super 😍😍🌟🌟👑👑💖💖❤❤
Venhar Jašari
Venhar Jašari Vor 24 Tage
Hitttttt 2275 🤜🤜🤜😀😀😀😀
Mondi Cico
Mondi Cico Vor 25 Tage
Shume bukur😉😉🇦🇱
BinTheTrashBin
BinTheTrashBin Vor 25 Tage
I don’t wanna be rude but what the hell is this language
Venhar Jašari
Venhar Jašari Vor 24 Tage
Albanian,one of the best and beautiful language
Naim Islami
Naim Islami Vor 25 Tage
Respekt🇽🇰🇦🇱🇩🇪
Bruno Karaj
Bruno Karaj Vor 25 Tage
🔥🔥🔥🔥🔥
Adrian Melidie
Adrian Melidie Vor 17 Tage
zjarr brikena asa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
dylbere corja
dylbere corja Vor 25 Tage
Super muzik ❤love you❤❤
Santi Service
Santi Service Vor 25 Tage
4vite te lumtura
Santi Service
Santi Service Vor 25 Tage
Shume e bukur
Alba Rosa
Alba Rosa Vor 26 Tage
Ca mke Ca Ca Ca vino ti mke bo
Joni Malaj
Joni Malaj Vor 26 Tage
Shum kenge bukur si gjith mon je njesh 👍
bouytt guyt
bouytt guyt Vor 26 Tage
👣💗
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 26 Tage
Te dua
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 26 Tage
Mija more
bouytt guyt
bouytt guyt Vor 26 Tage
на какой языки
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 26 Tage
Te amo
Aferdita Shala
Aferdita Shala Vor 26 Tage
Po pppoppppppppppo
Ervis Pero
Ervis Pero Vor 26 Tage
°Ppl p_+
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor 27 Tage
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Danjel Sulejmani
Danjel Sulejmani Vor 27 Tage
Super👌
Iljaz Qepaballiu
Iljaz Qepaballiu Vor 27 Tage
Shum bukur 👏👏👋
Ailsa Ni
Ailsa Ni Vor 27 Tage
Sa ze te bukur kjo vajza!
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Vor 27 Tage
❤🕊
illumnati gaming
illumnati gaming Vor 27 Tage
What language is this? Really nice tune
MB Music
MB Music Vor 27 Tage
thanks 🙏
illumnati gaming
illumnati gaming Vor 27 Tage
@MB Music oh my... Its so nice even tho i dont get the lyrics... Im Not albanian... But still it sounds so good
MB Music
MB Music Vor 27 Tage
Albania
oiuet souiu
oiuet souiu Vor 27 Tage
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Venerika Shurllo
Venerika Shurllo Vor 27 Tage
💓💓💓💓💓💓💓💓
Simona Avasiloaie
Simona Avasiloaie Vor 28 Tage
Bravo belisima
oiuet souiu
oiuet souiu Vor 27 Tage
Bravo 👏👏👏👏
Silvia Pisha
Silvia Pisha Vor 28 Tage
😊😊😊
Lusi Lusi
Lusi Lusi Vor 28 Tage
Ca ca m'ke bomu ca m'ke bo mu ti a po mdon ti mu fol me shpejt se nuk kam koh😉🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫❤👏👏👏👍
василей кор
василей кор Vor 28 Tage
на какой языки
seeriu ciihy
seeriu ciihy Vor 28 Tage
Te lumt Altin👏👏
dueeh nyyu
dueeh nyyu Vor 29 Tage
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
Lefter Duka DJ Photographer
Lefter Duka DJ Photographer Vor 29 Tage
Ah ca m'ke bo mua ah 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱
seeriu ciihy
seeriu ciihy Vor 28 Tage
Suksese te dy kenga sh e bukur edhe klipi gjithashtu bravo
Cimi Vlore
Cimi Vlore Vor 29 Tage
Sh keng e bukur
dueeh nyyu
dueeh nyyu Vor 29 Tage
Like 💫💫🎆🎆💫💫
Dunita Forza
Dunita Forza Vor 29 Tage
Ce limba este what??
Dori Ina
Dori Ina Vor 6 Tage
Albanian 🇦🇱
Arta liço
Arta liço Vor 29 Tage
Sa ze te bukur kjo vajza!
Soinas Doyi
Soinas Doyi Vor 29 Tage
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
chding zuure
chding zuure Vor Monat
e ku je Altin njishi , si gjithmone bukur 🙏
mijuo roui
mijuo roui Vor Monat
Ca tkam ber re altin😂😂😂 Super keng💗💗💗💗se na kishte marr malli dhe per altinin😌❤❤❤❤❤brikena nje nga talentet e reja shum e mire😘😘💗💕💕💕
Soinas Doyi
Soinas Doyi Vor 29 Tage
Suksese te metejshme i bukur ky bashkpunim bravo altin
bilij pdan
bilij pdan Vor Monat
Suksese
mijuo roui
mijuo roui Vor Monat
SUKSESE SUKSESE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷💥
Zecrom Yt
Zecrom Yt Vor Monat
Bravo 👏👏👏👏
mazhara92
mazhara92 Vor Monat
Oh nice you hot BRAVO your hot babe love to you too💋❤💋
mazhara92
mazhara92 Vor Monat
@bilij pdan Oh. THANKS 💋❤💋
bilij pdan
bilij pdan Vor Monat
Bravo...
01-Anonymous
01-Anonymous Vor Monat
Ma i miri kengtar un gjith shqiperin!!❤️ Edhe Qika shum mir po kendon👌
vinasu maaj
vinasu maaj Vor Monat
Asgje mo skam bo 🤷‍♀️😂😂
lule te vetmuara elena
lule te vetmuara elena Vor Monat
Sa kenge e bukur ju lumte
vinasu maaj
vinasu maaj Vor Monat
👏👏👏👏👏
wiksa torhoty
wiksa torhoty Vor Monat
Si Lepa brena riktig ⭐
beedsj roiue
beedsj roiue Vor Monat
Super 🥰🥰🥰 Suksese ❤❤
Bjanka Asa
Bjanka Asa Vor Monat
Suksese te dy kenga sh e bukur edhe klipi gjithashtu bravo
Lana Matveenko
Lana Matveenko Vor Monat
Like 💫💫🎆🎆💫💫
beedsj roiue
beedsj roiue Vor Monat
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️zeri ktit
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Vor Monat
Zoti e vdin a a a pum don mu ❤🕊
vinasu maaj
vinasu maaj Vor Monat
Bravo...
Ilary Cavaro
Ilary Cavaro Vor Monat
Shum e bukur 💃💃💃
elidjon hoxhaj
elidjon hoxhaj Vor Monat
Super kenge
rezi zykaj
rezi zykaj Vor Monat
Super 🥰🥰🥰 Suksese ❤❤
vinasu maaj
vinasu maaj Vor Monat
Jeni yje me ket kg te bukur bravo
Lina Toska
Lina Toska Vor Monat
Suksese te metejshme i bukur ky bashkpunim bravo altin
Naxhi Corja
Naxhi Corja Vor Monat
918017617507
Igli Radici
Igli Radici Vor Monat
SUKSESE SUKSESE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷💥
bssni touir
bssni touir Vor Monat
Bravo...
Arjana Sina
Arjana Sina Vor Monat
👏👏👏👏👏
Tina Tina
Tina Tina Vor Monat
Asgje mo skam bo 🤷‍♀️😂😂
bssni touir
bssni touir Vor Monat
shume e bukur kenga me pelqeu shume
Adil Spahiu
Adil Spahiu Vor Monat
Dafina Zeqiri
Daniel Prenga
Daniel Prenga Vor Monat
e ku je Altin njishi , si gjithmone bukur 🙏
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor Monat
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Eva Evvaa
Eva Evvaa Vor Monat
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️zeri ktit
Barbara Doko
Barbara Doko Vor Monat
Super Altin😘
Магомед Магомедов
Магомед Магомедов Vor Monat
👍👍👍💋💋💋💔💔💔
Xhoi Kodra
Xhoi Kodra Vor Monat
Suksese per kengen e re brika shum po nje keshill kisha per briken mos u zbulo me shum se kaq femrat e veshura kan lezet se kto qe jan zbuluar fare ne e kam shtjeros fare aq shum sa qe edhe kenget nuk ua shofim me suksese te metejshme bravi
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Jeni yje me ket kg te bukur bravo
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Jeni super suksese
Flora Gjonaj
Flora Gjonaj Vor Monat
Sa bukur kjo kg
Brunilda Cullhaj
Brunilda Cullhaj Vor Monat
Suuper🎵🎵
Gatimet e mamit
Gatimet e mamit Vor Monat
Ju lutem me beni subscribe🙏
Rinesa Lato
Rinesa Lato Vor Monat
😂 u fiksova!
Marli ',
Marli ', Vor Monat
Asni. Gja. Skam bo 😂😄✌👏👏 .. Fol me shpejt nuk kam ko❤🌹🌹😏😆
Alles anders
15:33
Felix von der Laden
Aufrufe 225 Tsd.
SÄÄFTIG - Dirndl Weed (Musikvideo)
2:13
Meine NEUE Haarfarbe? MUTIG und ANSTRENGEND zu erreichen.
13:28
Altin Shira - Syte e tu (Official Video)
03:15
AltinShiraOfficial
Aufrufe 615 Tsd.
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Aufrufe 47 Mio.
Bloody - Ti (Official Video 4K)
03:16
Bloody Official
Aufrufe 659 Tsd.
Alles anders
15:33
Felix von der Laden
Aufrufe 225 Tsd.
SÄÄFTIG - Dirndl Weed (Musikvideo)
2:13
Meine NEUE Haarfarbe? MUTIG und ANSTRENGEND zu erreichen.
13:28