B2N & Bruna - Vajza pa martue

  Aufrufe 877,224

B2N Beatz

Vor Monat

🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
brunasmulja_official
b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

KOMMENTARE
Irena Stafa
Irena Stafa Vor Monat
DURRES🥰
Xhuana Medja
Xhuana Medja Vor 2 Tage
❤️
ERA FF
ERA FF Vor 5 Tage
E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️
Luljeta Xhemaili
Luljeta Xhemaili Vor 7 Tage
isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀
SABRIJE KRASNIQI
SABRIJE KRASNIQI Vor 7 Tage
Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98 Vor 8 Tage
me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.
Asi Asi
Asi Asi Vor 8 Tage
😍😍😍😍
Al Beshure
Al Beshure Vor 16 Tage
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Leonard Trebicka
Leonard Trebicka Vor 18 Tage
]
sindy ismaili
sindy ismaili Vor 18 Tage
Tropoja!
Eli Hoxha
Eli Hoxha Vor 21 Tag
Sa bukur ju lumte te dy
ema elena
ema elena Vor 22 Tage
EPO SHKODRA CITY 🔥
Endri Albanese
Endri Albanese Vor 15 Tage
Eshte lezhjan ky
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj Vor 22 Tage
si shkodra ska👌💪
Xheni Korca
Xheni Korca Vor 23 Tage
Düsseldorf
Elio Elora
Elio Elora Vor 23 Tage
Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas Vor 23 Tage
Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka Vor 23 Tage
👏👏👏👏
Labinot Labinot
Labinot Labinot Vor 24 Tage
super kong
Jonada Metani
Jonada Metani Vor 25 Tage
I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Vor 25 Tage
💣🔥💥🦁❤️❤️❤️
Armela Cuni
Armela Cuni Vor 25 Tage
Shkodra 😍🥰
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Vor 25 Tage
Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘
Genti Hoxha
Genti Hoxha Vor 23 Tage
Bella
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Vor 26 Tage
Superrrr !!!!
Ledjo Basha
Ledjo Basha Vor 26 Tage
Medvegje 🇦🇱
Suliii
Suliii Vor 26 Tage
Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Juventus Juve
Juventus Juve Vor 26 Tage
Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂
Dullo Latifi
Dullo Latifi Vor 27 Tage
oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese
KUZHINA SHKENDIJES
KUZHINA SHKENDIJES Vor 27 Tage
Duet shum i bukur 💙
Lola Nisem
Lola Nisem Vor 27 Tage
Belgjika🇧🇪❤️
F S
F S Vor 26 Tage
@Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Vor 26 Tage
Belgjikaaa
F S
F S Vor 26 Tage
Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂
Ersa Ersa
Ersa Ersa Vor 27 Tage
Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍
Blanka Nezha
Blanka Nezha Vor 27 Tage
Durres,,,super Hit😍😍😍😍
Bledjan Pulaj
Bledjan Pulaj Vor 27 Tage
Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...
Tiziana Llubani
Tiziana Llubani Vor 27 Tage
Kruja❤
Bruna
Bruna Vor 27 Tage
Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥
Reti Bytyci
Reti Bytyci Vor 27 Tage
Durres 🥰🥰🤗🤗
Arsiola Pjetri
Arsiola Pjetri Vor 27 Tage
Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺
Leon Bucolli
Leon Bucolli Vor 28 Tage
Prishtina City 01
Gent Pacuku
Gent Pacuku Vor 28 Tage
Hajdeeee
T M
T M Vor 28 Tage
Qfar kange palidhje pihhh
amelia s.
amelia s. Vor 28 Tage
Lushnja♥️🥰
arbri bardhi
arbri bardhi Vor 28 Tage
Tiranaa 😍
Fred Nikolli
Fred Nikolli Vor 28 Tage
Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗
Bleona Dugolli
Bleona Dugolli Vor 28 Tage
Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍
Adelina Lina
Adelina Lina Vor 28 Tage
Struga ❤️
Univers Unik
Univers Unik Vor 29 Tage
Shum bukur suksese
Lai gjynahet e tua
Lai gjynahet e tua Vor 29 Tage
Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr
Kejsi Galaxy10
Kejsi Galaxy10 Vor 29 Tage
Vlora
Lubjan Haruni
Lubjan Haruni Vor 29 Tage
A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪
besen 89
besen 89 Vor 29 Tage
junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e
sehhi vooty
sehhi vooty Vor 29 Tage
Dibra e Madhe ❣️🥂
Suzana Farizi
Suzana Farizi Vor 29 Tage
O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣
Lirigzon Pacolli
Lirigzon Pacolli Vor Monat
Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka
Xhuana Kola
Xhuana Kola Vor Monat
Velipoja 🖐
Erjona Zaide
Erjona Zaide Vor Monat
Dibra e Madhe ❣️🥂
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma Vor Monat
Shkodra
oiuet souiu
oiuet souiu Vor Monat
Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Vor Monat
❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor Monat
SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇
greedy ydeerg
greedy ydeerg Vor Monat
Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
greedy ydeerg
greedy ydeerg Vor Monat
oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔
oiuet souiu
oiuet souiu Vor Monat
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi Vor Monat
Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣
Gerilda Marku
Gerilda Marku Vor Monat
Andi tea 🥰❤🙏
mia mia All
mia mia All Vor 27 Tage
Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur
Milan Pasha
Milan Pasha Vor Monat
Burreli sity ♥♥
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor Monat
Very good😂😍
Mike Saraft
Mike Saraft Vor Monat
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Anxhi M
Anxhi M Vor Monat
Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne DEpost faleminderit shum depost.info/one/video/pZ9ip56ZZ6df2nE.html Emri eshte Anxhi M faleminderit
seiom jvony
seiom jvony Vor Monat
Why is that in my trends ☠️
Endri Ceku
Endri Ceku Vor Monat
Tirona
seiom jvony
seiom jvony Vor Monat
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
Glo Alb
Glo Alb Vor Monat
🤗🤗🤗🤗
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci Vor Monat
urime bukur bukur
Nilda’s Channel
Nilda’s Channel Vor Monat
Shkodra - London
Bruna
Bruna Vor Monat
Superrrrrr bravoooo 👏🤗
Bea Bea
Bea Bea Vor Monat
Puke❤️Italy
Alban Hoxha
Alban Hoxha Vor Monat
👏👏
fazliu xhabir
fazliu xhabir Vor Monat
Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜
ola vis
ola vis Vor Monat
Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍
ola vis
ola vis Vor 28 Tage
@amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️
amelia s.
amelia s. Vor 28 Tage
po😃
klodjan halili
klodjan halili Vor Monat
Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka Vor Monat
Dibra ❤️_BULQIZAAA😍
xhetan koka
xhetan koka Vor Monat
Dibra ❤️❤️
Ela ela
Ela ela Vor Monat
Super hit ❤️❤️❤️❤️
doire aintu
doire aintu Vor Monat
Dibra😍❤
Jimmy Mystic Cash
Jimmy Mystic Cash Vor Monat
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
A. G
A. G Vor Monat
Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏
eddy edward
eddy edward Vor Monat
Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Vor Monat
Nga lezha legjendare🤙
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Vor Monat
@doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂
doire aintu
doire aintu Vor Monat
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha Vor Monat
SHK. NUYT U💋💗
Ermal Gjoni
Ermal Gjoni Vor Monat
Shum bukur 🌟🌟
Eukelda Celiku
Eukelda Celiku Vor Monat
Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥
Greta Duka
Greta Duka Vor Monat
Super👌
Bledi Dungaj
Bledi Dungaj Vor Monat
Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Vor Monat
Jasha Istoguuuuuuu
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Vor Monat
Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir
Eli Dona
Eli Dona Vor Monat
The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥
Alfred Popaj
Alfred Popaj Vor 22 Tage
👍
Fatmire Dosku
Fatmire Dosku Vor Monat
Roma italia
ludovikable
ludovikable Vor Monat
O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣
VjolcaC
VjolcaC Vor Monat
Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁
SEIT KASA
SEIT KASA Vor Monat
Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥
Bledi Lamja
Bledi Lamja Vor Monat
Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte
Goldene eagle
Goldene eagle Vor Monat
Like ngaqe te kemi pa te kozaku
Savina Kosta
Savina Kosta Vor Monat
Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
luiza cani
luiza cani Vor Monat
👍👏
Marigona Dervishi
Marigona Dervishi Vor Monat
Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese
Ergys Malo
Ergys Malo Vor Monat
🍓🍓
B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote
02:34
B2N & Enjela - Moj e mira
02:19
B2N Beatz
Aufrufe 2,1 Mio.
This Plane Used to be Unreliable Until ... #shorts
1:00
Not What You Think
Aufrufe 572 Tsd.
Shemi ILIRET - Kolazh me kenge te Pavdekshme
31:04
ZICO Company Official
Aufrufe 170 Tsd.
Greta Koci - Dola n'penxhere
03:01
United Records
Aufrufe 2,7 Mio.
1KL - Adnan Blaku (Sofia)  21.02.2021
21:59
1 Kafe me Labin
Aufrufe 12 Tsd.
Mix: Adelina & Zanfina Ismaili
09:12
Adelina Ismaili
Aufrufe 336 Tsd.
NUSE 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli
02:56
B2N Beatz
Aufrufe 25 Mio.
This Plane Used to be Unreliable Until ... #shorts
1:00
Not What You Think
Aufrufe 572 Tsd.
DUELL DER SÜCHTIGEN
6:14
unsympathischTV
Aufrufe 735 Tsd.
React: Fails of the Week
19:10
PietSmietTV
Aufrufe 159 Tsd.
Çok Güzel Hareketler 2 - 74.Bölüm
2:8:57
Çok Güzel Hareketler
Aufrufe 2 Mio.
Alle Auftritte der 13. Sendung vom 20.02.2021 | DSDS 2021
4:34
Deutschland sucht den Superstar
Aufrufe 254 Tsd.
Wenn der Pokémon Hype eskaliert.
3:04
Varion
Aufrufe 193 Tsd.