E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

  Aufrufe 1,374,712

Top Channel Albania

Vor Monat

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
Gazmir Cani
Gazmir Cani Vor 9 Stunden
Punoshe mor kamarjer o khar jo gay😂😂
Gazmir Cani
Gazmir Cani Vor 9 Stunden
Qr
Gazmir Cani
Gazmir Cani Vor 9 Stunden
Se te qahet farfalla
Lola Lola
Lola Lola Vor 16 Stunden
Jeni me te miret bravo
Feti mazi
Feti mazi Vor Tag
Po tea a meriton ndonje kritka
Feti mazi
Feti mazi Vor Tag
Tea e ka sjelle komshiun ,po shqipja e ka kosoven me veti ,skishte bullizim deri atehere .ej sh i ka familjen jashari ja rrufshi ,ti tea je e poshter komuniste .....
Feti mazi
Feti mazi Vor Tag
Po graciano e ka birren e Vet
Anna M
Anna M Vor Tag
SHQIPJA E SHPIFUR
F shabanī
F shabanī Vor Tag
i lumt ksaj shqipes
Fatmira Kurti
Fatmira Kurti Vor Tag
Bravo Shqpe turpe per emisjonin ka vend tjeter per tu diskutuar lat nam shqitaret kan nevoj per te diskutime per fukardhiku qe i ka mbuluar ne jete e ture te perditshem dhe skan nevoj te degjojn budadhiqet
Fatmira Kurti
Fatmira Kurti Vor Tag
Ike more budalla me duket se edhe ti ashtu je si ai na nevritet asaje me duket i pelqen keto me duket se ajo esht si ai
Arian Taraku
Arian Taraku Vor Tag
Bravo shqipe
Malvina Malo
Malvina Malo Vor 2 Tage
Na i shpifi ky
Malvina Malo
Malvina Malo Vor 2 Tage
T lumt shqipe brava jam plotesisht me ty
Ymer Ymeri
Ymer Ymeri Vor 2 Tage
U largua tea u larguan te gjith qunat
Rijad Emrulai
Rijad Emrulai Vor 3 Tage
Padrejtsi asaj Shqipes i pasken bo, Tea paska dal me nxjerr me shum fjal se sa me dal pse eshte mendje hapur ajo qenka idiote dhe hipokrite sepse nuk ka dal pervete po me ja nxjerr atina te palarat, pytjet e san me ironi te pelqejn te dyjat qfar shijon etj hahaha o kjo Tea doket engjull asht dreq i njof femrat si kjo un kto jan mente kqijat ne bot
sabri Hyseni
sabri Hyseni Vor 3 Tage
😑
Cuni MIRE
Cuni MIRE Vor 3 Tage
skam shum per te then vetem turp turp qe trajtoni keto tema ..nje BRAVO PER TY SHQIPE 👌🤝👏👏👏
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn Vor 3 Tage
E kapi 3 fazorshi i Skizofrenise shqipen.lol Lexoni komentin tim ne episodet e meparshme...
ILJASASGRIS ILJASASGRIS
ILJASASGRIS ILJASASGRIS Vor 4 Tage
Me psiqike se shqipe ska
Youtube Lover
Youtube Lover Vor 4 Tage
Bravooooo shqipe
Esa Ersa
Esa Ersa Vor 4 Tage
O Shqipe bravooo bre 👏🏻👏🏻🤣
Ari Dem
Ari Dem Vor 4 Tage
Kyy emision qe po mundoheni te benii diqka sipas asaj ides suajj per mu eshte e kote per arsye se ne qoftese nje djal nje vajze nuk eshte ne gjendje qe te gjeje fatin e jetes atehere me mire le te marr nje tufe delesh dhe te dal me to qofte mashkull apo femer E ju te emisionit sa te ka budall ju mos ndalonii!!!!!!!!!
Eglantina Leka
Eglantina Leka Vor 4 Tage
No uy
Dren Belegu
Dren Belegu Vor 5 Tage
depost.info/one/video/YZuL0n2gY6ygsnU.html ja ku e keni pergjigjen adekuate
A. B
A. B Vor 5 Tage
Shqipja esh jet t shtoft zoti jeten ❤️🦦❤️
A. B
A. B Vor 5 Tage
Ti nk quhesh bi ti quhesh prostitut
Mimi A
Mimi A Vor 5 Tage
Shqipeee ty zhag te kisha ngreeeeee .lopa keqe
UniKKatil- T.B.A
UniKKatil- T.B.A Vor 6 Tage
Shqipja osht tipike Shqiptare tjert jen fallco
Mario Jolla
Mario Jolla Vor 6 Tage
Shqipen ta puthesh mu në ball hec aty shqipe me ty jemi tgjith Na dolën para byth qira duan dhe gra
Lihane Biba
Lihane Biba Vor 6 Tage
Une ju shikoj qe jam 10 vjec
Fjori Drita
Fjori Drita Vor 6 Tage
😑😑😑
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko Vor 7 Tage
Arjani: po ti graciano e ke bo per lek apo per qef Graciano: per lek Arjani: ti po genjen Graciano: po mundohesh te ta jap falas 😂
Gazmir Cani
Gazmir Cani Vor 9 Stunden
😅😅😅😅
xhuana s xhs
xhuana s xhs Vor 7 Tage
Shqipja donte dodon ta sillte ne vete 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kreshnik Sherifi
Kreshnik Sherifi Vor 7 Tage
Fucking bitches The whole program is just a bullshit 👎🏻
Murat Besmir
Murat Besmir Vor 7 Tage
DEGJENERIM
Rudens Sinjari
Rudens Sinjari Vor 8 Tage
Pederastllëku është zgjedhje dhe jo natyrore siç thonë pederastët që mundohen të justifikojnë degjenerimin. Bravo Shqipe!! 👏🏻👏🏻👏🏻
Feti mazi
Feti mazi Vor 8 Tage
oj sh.po graciano paska ardhr me ma uje .lypja o graciano ,provo burr
Feti mazi
Feti mazi Vor 8 Tage
shq. kurr nuk i dihet o mevllan mos ha muu po thom mos ha pshtjellaq
Argjent Fejzi
Argjent Fejzi Vor 8 Tage
Sa te prapambetur shqiptare, shum fjal per nje second
Vitori Zeneli
Vitori Zeneli Vor 8 Tage
Une s'e kuptoj eshte emision per lidhje apo per sherre? Jashte temes cdo gje.
Pashk Biba
Pashk Biba Vor 8 Tage
bravo shqipe tlumt
B
B Vor 8 Tage
Yll je Shqipe
B
B Vor 8 Tage
Bravo Shqipe
pajtim lepaja
pajtim lepaja Vor 8 Tage
Nevojat ekonomike paska vendos ti zgjedh me B... th po leri more kto gjera. e ben per fam besoj,nuk mendoj qe qenka alamet njeri te paguaj ndokush kur ka sa te duash pa para.
black butterfly
black butterfly Vor 9 Tage
bravooo Arjon fole shume shume menqur..!!!
Katie Slovic
Katie Slovic Vor 9 Tage
Shqipja KAFSHE totalisht, mund te jesh kunder LGBTQ+, por sillu si njeri-respekto te gjithe. Njeres edukojuni per homoseksualitetin - Eshte e lindur pavaresisht kur apo si e zbulon. Neser mund ta kete nje i aferm ose femija juaj e duhet qe te dini si ti mbeshtesni pavaresisht e aporovoni ju apo jo. Mos i traumazoni apo i beni asha. Graciano eshte i konfuzuar. Me kete edhe lendon gjithe komunitetin sepse e ben te duket si zgjedhje, e prerja seksuale eshte e lindur, gje qe rrit bullizimin, e mospranimin e ketij komuniteti
Jana Nikolla
Jana Nikolla Vor 9 Tage
sa emision i shpifur jeni e keni mbrojt ni person siq asht graciano edhe e keni largu ni person siq asht shqipja e drejt ju i keni then asaj se ka bollizu a ne fakt ju te gjithe e keni bollizu shqipen,ky ariani edhe ato dy ana e tea jan njerzit ma fallc se i kam pa njet teme a kjo bora veq per qat qaj din me fol kjo ska tru per ma shum
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji Vor 11 Tage
Kjo shqipja,çdo fjalë e shuplak👋👋
Vangjeli Raimonda
Vangjeli Raimonda Vor 11 Tage
Brravo shqipja esht me e mira
Besnik Rexhepi
Besnik Rexhepi Vor 12 Tage
Shqipja me knaq fare
Dalmate Kastrati
Dalmate Kastrati Vor 12 Tage
Debilla ,rebella jeni
An Nda
An Nda Vor 12 Tage
Bravo shqipe
Valentina Gjinaj
Valentina Gjinaj Vor 13 Tage
Bravo shqipe Te lumt👍
Edona Hoxha
Edona Hoxha Vor 13 Tage
ua sa primitive kjo shqipja
Edona Hoxha
Edona Hoxha Vor 13 Tage
kush tjeter e degjoj kur shqipja e talli gracianion kur ai tha injorante
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj Vor 13 Tage
Jam bossssseeee
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj Vor 13 Tage
Un jam me anen e deja
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj Vor 13 Tage
Ana asht shum e mir edhe e drejt.. Edhe Deja edhe ajo asht e mir edhe e drejt... Ndërsa shipja asht shum e keqe.. Si shtrig asht..
Aneta Kryezi
Aneta Kryezi Vor 14 Tage
Shqipja eka pat me te dret
PayPalxBTC Rewards
PayPalxBTC Rewards Vor 14 Tage
SHQIPEEEEEEEE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
B K
B K Vor 14 Tage
Wow qfare llumi, flliqesira
serhan imeri
serhan imeri Vor 14 Tage
Kjoo shqipja me e cmendura ne bot qe kam pa nga femrat deri me sot kam pa shuum femra por si shqipja joo
Illyrian Warrior
Illyrian Warrior Vor 15 Tage
Shqipe hallal tkoft hahahahaha 💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️
Amarildo Sulaj
Amarildo Sulaj Vor 16 Tage
2 3 cuna jan aty tjeret s jan gjekundi, fatjoni andi e kush tjeter mendoni
a bezhani bezhani
a bezhani bezhani Vor 16 Tage
nga mi gjeni keta byth cpuarit
Xheni Xhenii
Xheni Xhenii Vor 16 Tage
A hahahaha haha 😂😂😂 e mbyllnjani Mikrofonin kesaj te flasim nje muabet ahahaha graciano po ti je injorante moj ahahaha lot lot lot
Riad Mustafa
Riad Mustafa Vor 17 Tage
Bravo Shqipe
Z b
Z b Vor 17 Tage
Aaaaaaaa je e madhe teaaaa
Z b
Z b Vor 17 Tage
Oj shipe ti je e staxhinume me patent
muk mak
muk mak Vor 17 Tage
Respekt per shqipe shum Respekt shum fjalorin me vend e pask Respekt .
Denis Alla
Denis Alla Vor 17 Tage
shqipeee FREGATTENE..ji kjo qe je pamvarsisht cdo komenti nga arjani e nga kushdo COMPLIMENTI JE REAL!!!
Denis Alla
Denis Alla Vor 17 Tage
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shqipeeeeeeee muoioooo je e madheeeeeee je reale,ti voglio bene!!!
Denis Alla
Denis Alla Vor 17 Tage
brvaaa shqipe.jam dakprd Tea ja ke fut kot plako po ben thjesht show pa pike lidhje
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka Vor 18 Tage
I lumt goja Shqipes ne kte rast ✋ respekteee Shqipeeee 🥰
Rizo O
Rizo O Vor 18 Tage
Qka i bje kjo fala e balonit??!!!!!
Ermira Kajtazaj
Ermira Kajtazaj Vor 18 Tage
Ahahahaha ta ha zemren oj Shqipe mire e ke edhe boll mire po jav bon 🤣🤣🤣
Arben Salihi
Arben Salihi Vor 18 Tage
Nuk di qfar gjfar menagjimi ktu asht hiqne ket shqipes se veq penges per emisjon
Hajrullahu Sahit
Hajrullahu Sahit Vor 18 Tage
Bravo mevlan tlumt
nitinisa2
nitinisa2 Vor 19 Tage
Shpiqe je Mendje Madhe , je pa Shkoll dhe je se nje Thmi , Shqipe Shko pastro guhen.. Fjalet tua pa Lidhje ,, je nje person pa zemer 👎🏻👎🏻
ana ana
ana ana Vor 19 Tage
Une e kam shume qejf Tean Anen dhe Fjorelen ndersa Shqipen the bitch one
alexandrimadh
alexandrimadh Vor 19 Tage
hallall shqipes karakter i vertet....
Servis Fredi
Servis Fredi Vor 19 Tage
Ce keni dasht o re ket shqipen
Oriana Ziu
Oriana Ziu Vor 20 Tage
Duke pare balenat ne Tadoussac depost.info/one/video/lWpptJ6hf9d8toU.html
Fati Official
Fati Official Vor 20 Tage
o mchavi trapin kjo shqipja kuku
Fati Official
Fati Official Vor 20 Tage
shqipja ska pik kulture ju lutem nxjernjani nga emisioni ju lutem se kshtu emisioni sdu me pa
Berat Boshnjaku
Berat Boshnjaku Vor 20 Tage
Shqipja ne kit pjes osht shum e drejt edhe te lumt oj shqipe se nese ka ksi biseksual at her nuk dote kemi kurr burra veten Gra ne kit shqiptari se po te ishe normale kjo gje kish me qen kjo edhe nkohen e enverit apo ne kohen e skenderbeut po ky BISEKSUALITET dhe HOMOSEKSUAL nuk ka vend ne shqiptari
Tirana Albania
Tirana Albania Vor 20 Tage
Oj shqipe si shqipe je jam shkri me ket pjese me mimikat qe ka ba shqipja je unike e dua tipin tend
Elza Hyseni
Elza Hyseni Vor 20 Tage
Po shqipja ndoshta ka ofenduar Disa nga vajzat apo djemt nuk e di se nuk e kisha aty Mendjen por meqenese graciano fliste shum pak normale UN Mendoj Se ishte ...?pasi smund ta them se jam akoma e re por graciano u vëre pasi qe i tha teas ty Te kisha propozuar me anen Ne njefare menyre graciano per mendimin Tim genjen dhe tea mos u nevrikos me shipen se ”pak a shumë e Ka mire” ju pershendes NGA Kosova ju dua shum dhe Bora suksese ne Emission 😘❤️❤️
I. Ist
I. Ist Vor 20 Tage
Tea esht nje neperrke. Po pse se mbajte ish te dashurin BI moj Tea? Kur ishe aq open-minded. Shqipja ka te drejt ju jeni shum fake!!!! Tea ven kushte ne perputhen: un dal nga emisioni. Po ik mi balon me gaz, se ti nuk iken nga aty se do te behesh e famshme!
Katina Kuçi
Katina Kuçi Vor 20 Tage
Ana ka ber shum gabim qe iku ajo ishte me e mira 😢
Shkela Hajdri
Shkela Hajdri Vor 20 Tage
Rsp per shqipen
igli alickolli
igli alickolli Vor 21 Tag
Prap n byth e ke me te dyja jo gay jo bi hahahhahahah
Daki
Daki Vor 21 Tag
lgbt🤮🤮🤮🤮
Zymryte Canhasi
Zymryte Canhasi Vor 21 Tag
Oooooooj Shiiiiipeeeee po budalliceee qe qenke moooj BUDALLICEEE
flower flower
flower flower Vor 22 Tage
❗️❗️❗️❗️❗️Shqipja ka Te drejt absolutisht ❗️❗️❗️❗️❗️
SergiX
SergiX Vor 22 Tage
49:05 Bora: Po ca i ke kto o Shqipe😂😂😂
Grasiela Qerimi
Grasiela Qerimi Vor 22 Tage
Nuk behet njeri Shqipja harrojeni
luli tanguli
luli tanguli Vor 22 Tage
po te ishte ky emisioni ne angli e dikush do folte sic foli shqipja do u ndeshkonte nga shoqata (b) shoqatat nuk jan per te myllur gojen e njerzve por jan per te bere qe njerzit jan te lir te sgjedhin cte duan vet.nuk mundesh te shprehesh ne tv qe e shiko gjith shqipria sikur sikur te shkon bark e se mban dot cdo njeri ka mendimin e vet por faj ketu esht i regjis qe nuk bllokon microfonin kur dikush thyen rregullat
Jesica Jey Pes Ps4
Jesica Jey Pes Ps4 Vor 22 Tage
se si e paska zerin ky biseksuali ....nga cila krahine e Shqiperise eshte ?
Berati Live
Berati Live Vor 22 Tage
Shqipe ❤️
Gezim Abazi
Gezim Abazi Vor 23 Tage
Eeeeee Arjan pseeee pseeee eeeeee ....ja ka qejfi Shqipes por nuk thotë dot po ....
Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio... - Përputhen
20:58
Doğduğun Ev Kaderindir | 21. Bölüm
2:13:00
Doğduğun Ev Kaderindir
Aufrufe 2,3 Mio.
Catfish: Ich will das Leben meiner Schwester! | Part 3 | Hilf Mir!
15:33
Hilf Mir! Jung, pleite, verzweifelt
Aufrufe 85 Tsd.
Monika Gruber am 26. November 2020 | Nuhr im Ersten
5:13
Comedy & Satire im Ersten
Aufrufe 59 Tsd.