Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

  Aufrufe 5,513,923

FIFI OFFICIAL

Vor Monat

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix&Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA
🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
FIFI ON IG:
fifi.official.fr
FATJON MIFTARI ON IG:
fatjonmiftari
BINIDIEZ ON IG :
bini_diez
RAMON ERNI ON IG :
ray_on_the_mix
URON ESATI ON IG :
uronesati
ARBERBYTYQI ON IG :
arber_bytyqi_mua
IMAGINEFILMS ON IG :
imaginefilms

KOMMENTARE
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL Vor Monat
Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
ada flamuraj
ada flamuraj Vor 6 Tage
@Simona Mona dd
Ferdane Shyti
Ferdane Shyti Vor 15 Tage
@Buran Gashi fff9lD5krodo
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara Vor 20 Tage
ylll je o jeta ime
amarildo kerellari ARDG
amarildo kerellari ARDG Vor Monat
¹
x?! person
x?! person Vor Monat
Aka nja femer te kosoves single bre 24-
Sazan Dumani
Sazan Dumani Vor 8 Stunden
Super😍😍😍😍
Leo leo
Leo leo Vor Tag
O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭
Renata Kamami
Renata Kamami Vor 3 Tage
Ah dashuri ca mbone ti
Marjo Gjini
Marjo Gjini Vor 3 Tage
depost.info/one/video/nqZ5qqufmrahxZc.html
Arber Rama
Arber Rama Vor 4 Tage
marko raci
marko raci Vor 6 Tage
perfekt je fifi
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs Vor 6 Tage
e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.
Suela Ziu
Suela Ziu Vor 7 Tage
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
kristjan kristjan
kristjan kristjan Vor 8 Tage
🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏
Stela Feneri
Stela Feneri Vor 8 Tage
Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔
kalaja kalaja
kalaja kalaja Vor 9 Tage
Po p
kalaja kalaja
kalaja kalaja Vor 9 Tage
Loo
Privato Privato
Privato Privato Vor 10 Tage
Fifi🇮🇹👑🎙🎶
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs Vor 11 Tage
Wow👌
tozajneri
tozajneri Vor 11 Tage
Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤
Ro Vena
Ro Vena Vor 11 Tage
Like Indila
Bjonda 07
Bjonda 07 Vor 12 Tage
♥️✨
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Vor 12 Tage
👍
Rozana Semema
Rozana Semema Vor 12 Tage
Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer
Lux Рафикова
Lux Рафикова Vor 16 Tage
Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️
Efi Lamaj
Efi Lamaj Vor 17 Tage
Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .
Saranda H.
Saranda H. Vor 19 Tage
🖤
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara Vor 20 Tage
super kenge
Play with Rona
Play with Rona Vor 21 Tag
Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹
Eazy E
Eazy E Vor 22 Tage
Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋
Dori Sulovari
Dori Sulovari Vor 22 Tage
Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏
Ermelisa Cibaku
Ermelisa Cibaku Vor 22 Tage
Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft
sokin jon
sokin jon Vor 21 Tag
perfect
Irena Paco
Irena Paco Vor 22 Tage
O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋
sokin jon
sokin jon Vor 21 Tag
o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin
miko foin
miko foin Vor 22 Tage
i watched it three times
anida hamzaj
anida hamzaj Vor 22 Tage
superr
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey Vor 23 Tage
Ah dshuri
miko foin
miko foin Vor 22 Tage
Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔
Qefsere Zeka
Qefsere Zeka Vor 23 Tage
🔥🔥💗💗
Ervana Satka
Ervana Satka Vor 23 Tage
Woooooo this voice woooo super 😍😍
Ervana Satka
Ervana Satka Vor 23 Tage
Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo
sokin jon
sokin jon Vor 23 Tage
Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super
Gezim Kapa
Gezim Kapa Vor 24 Tage
Fifi😍🤩
Dafina Cokaj
Dafina Cokaj Vor 24 Tage
E mrekullueshme kjo kenga
sokin jon
sokin jon Vor 23 Tage
Te lumt goja o topce lalit
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Vor 25 Tage
HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐
Jerina Xhoxhaj
Jerina Xhoxhaj Vor 25 Tage
Je artiste zemer🤗
Ariola Sula
Ariola Sula Vor 25 Tage
Super!👏👏👏👏👏
Bujar Qoku
Bujar Qoku Vor 26 Tage
o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin
Armend Bytyçi
Armend Bytyçi Vor 27 Tage
perfect
Paola Duda
Paola Duda Vor 27 Tage
👏🏻👏🏻
Viola Alikaj
Viola Alikaj Vor 27 Tage
Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤
helloo helloo
helloo helloo Vor 27 Tage
Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔
seiom jvony
seiom jvony Vor 28 Tage
Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣
Argis Leba
Argis Leba Vor 28 Tage
Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div
Anisa Pepa
Anisa Pepa Vor 28 Tage
PERLE😍
seiom jvony
seiom jvony Vor 28 Tage
Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut
mojsilda cinari
mojsilda cinari Vor 29 Tage
E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge
Balkan bojra
Balkan bojra Vor 29 Tage
Selimi
gioyu comi
gioyu comi Vor 29 Tage
THIS IS AMAZING! ❤
fier lushnje
fier lushnje Vor 29 Tage
Te lumt goja o topce lalit
doire aintu
doire aintu Vor Monat
Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤
gioyu comi
gioyu comi Vor 29 Tage
ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A
kristjan kristjan
kristjan kristjan Vor Monat
fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁
aola wili
aola wili Vor Monat
I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤
doire aintu
doire aintu Vor Monat
kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY
NEJA neja
NEJA neja Vor Monat
Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.
Denis G
Denis G Vor Monat
Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono
aola wili
aola wili Vor Monat
dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle
Stage music
Stage music Vor Monat
Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare
Sovia Lajuba
Sovia Lajuba Vor Monat
tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡
Licorne Des Bois
Licorne Des Bois Vor Monat
So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤
Vjollca Xhunga
Vjollca Xhunga Vor Monat
Ekxelente
Zuhra Krasniqi
Zuhra Krasniqi Vor Monat
Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut
Nia Xhulieta
Nia Xhulieta Vor Monat
😢😢😢💔
Qlirim Krasniqi
Qlirim Krasniqi Vor Monat
Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!
Kaci Soni
Kaci Soni Vor Monat
Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt
minij hooi
minij hooi Vor Monat
You're so beautiful! Great video?
Karadai Fuqishem
Karadai Fuqishem Vor Monat
Shum e bukur
minij hooi
minij hooi Vor Monat
Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ShpresaRina ShpresaRina
ShpresaRina ShpresaRina Vor Monat
Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti
Ejona Shehu
Ejona Shehu Vor Monat
Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti
mrs Gremi
mrs Gremi Vor Monat
kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY
Marjola
Marjola Vor Monat
super ze ke❤❤❤❤😍
Dori Isufaj
Dori Isufaj Vor Monat
Sh keng e bukur
sara zabergja
sara zabergja Vor Monat
TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Monat
ke nje ze engjellor bravo👏❤️
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Monat
i love your videos so much !?
Jovana Tubic
Jovana Tubic Vor Monat
Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Monat
OMG I love it so much?
Jovana Tubic
Jovana Tubic Vor Monat
She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡
Jovana Tubic
Jovana Tubic Vor Monat
@E. J. ♡♡♡
E. J.
E. J. Vor Monat
greetings from albanian girl✌🏼👍
finem My love
finem My love Vor Monat
Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Monat
Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !
Dori Gostima
Dori Gostima Vor Monat
Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times
Telida Lilo
Telida Lilo Vor Monat
Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))
mikin lirou
mikin lirou Vor Monat
She love someone ♥️ She miss someone 🥺
bowen voowy
bowen voowy Vor Monat
Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen
ermal vata
ermal vata Vor Monat
Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
kristjan kristjan
kristjan kristjan Vor Monat
Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne
kristjan kristjan
kristjan kristjan Vor Monat
Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi
mikin lirou
mikin lirou Vor Monat
i love your videos so much !?
Edona Morina
Edona Morina Vor Monat
My favourite songg ❤
minij hooi
minij hooi Vor Monat
Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤
Griselda Lami
Griselda Lami Vor Monat
Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare
minij hooi
minij hooi Vor Monat
Masterpiece 🥰👊
Arjela Brama
Arjela Brama Vor Monat
Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
She love someone ♥️ She miss someone 🥺
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Vor Monat
Ah Dashuri qa me bone ti ...
London ALB
London ALB Vor Monat
❤️😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
Indila - Love Story
vio Gr
vio Gr Vor Monat
Fifi je e madhe
Luis Lulaj
Luis Lulaj Vor Monat
ke nje ze engjellor bravo👏❤️
Ana Kaleci
Ana Kaleci Vor Monat
Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !
Faton Peci
Faton Peci Vor Monat
Fifi shumë e mirë kënga të përgëzoj një hit i mrekullueshëm.Dhe gjithashtu kënga ime e re e preferuar.👏💜
Lizkooker Army
Lizkooker Army Vor Monat
Fifi je nje vjedhacake qe ua ke vjedh mendjen njerzve me kto keng
xh h
xh h Vor Monat
Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Vor Monat
✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emily An
Emily An Vor Monat
Good job.. keep up the good work.?
GrooveVibes Only
GrooveVibes Only Vor Monat
depost.info/auto/07B2X4C1UQlYevfPmAxMbg New Channel for new House and Techno Sound ! check it out and subscribed
Emily An
Emily An Vor Monat
Zeland.
Marjola Hiibeja
Marjola Hiibeja Vor Monat
❤️❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Monat
Masterpiece 🥰👊
hen ko
hen ko Vor Monat
😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔
kristjan kristjan
kristjan kristjan Vor Monat
Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤
Abtritt von Melania Trump: Nur noch nach Hause
4:59
I Got Backstabbed...
13:51
JJ Olatunji
Aufrufe 4 Mio.
How to Break the Ice - Submarine Edition #shorts
1:00
Not What You Think
Aufrufe 2,2 Mio.
Kida - Drunk
03:23
KIDA
Aufrufe 10 Mio.
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
03:18
FIFI OFFICIAL
Aufrufe 15 Mio.
Larg - ELGIT DODA 1hour Good Soong.
1:30:51
Phi Thùng TV
Aufrufe 922 Tsd.
Duffye Mos Shko
03:15
Various Artists - Topic
Aufrufe 55 Tsd.
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Aufrufe 1,5 Mio.
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
UnixMusic
Aufrufe 3,3 Mio.
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Aufrufe 10 Mio.
Zjarr
03:21
Rina - Topic
Aufrufe 255 Tsd.
Abtritt von Melania Trump: Nur noch nach Hause
4:59
I Got Backstabbed...
13:51
JJ Olatunji
Aufrufe 4 Mio.
How to Break the Ice - Submarine Edition #shorts
1:00
Not What You Think
Aufrufe 2,2 Mio.
Jürgen von der Lippe - Unsere Sprache
6:47
Jürgen von der Lippe
Aufrufe 247 Tsd.
Markus testet neue Witze - Live Mitschnitt
29:22
Markus Krebs TV
Aufrufe 124 Tsd.
A Game Changer for Onions
0:25
ThatDudeCanCook
Aufrufe 1,7 Mio.