Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

  Aufrufe 822,987

Gold AG

Vor 8 Tage

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

KOMMENTARE
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni Vor 2 Stunden
Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..
Albert Limani
Albert Limani Vor 3 Stunden
Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏
Anna Stone
Anna Stone Vor 3 Stunden
2 💫💫Te 🇦🇱 !
Urim Azemi
Urim Azemi Vor 5 Stunden
Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Vor 5 Stunden
Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor 6 Stunden
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Fatjon Prendi
Fatjon Prendi Vor 7 Stunden
Bukur sh ...kombinim super mes dy legjendash .. SHUM MIRDITOR PO I KENDOJN TROPOJES E KOSOVES DHE MIR BEJNE I KEMI MIQ E SHOK... PO KUR DO SHOHIM NDONJE TE KOSOVES E TROPOJES TI KENDOJNE DHE MIRDITES NJE KRAHINE UNIKE NE TROJET SHQIPTARE...
Michele Balla
Michele Balla Vor 8 Stunden
TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Michele Balla
Michele Balla Vor 8 Stunden
😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor 6 Stunden
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami Vor 9 Stunden
👌👌👌
Sali Lokaj
Sali Lokaj Vor 9 Stunden
Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku
Gazmir Dema
Gazmir Dema Vor 10 Stunden
Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven
Princ Berisha
Princ Berisha Vor 10 Stunden
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Princ Berisha
Princ Berisha Vor 10 Stunden
Princ6666
Princ Berisha
Princ Berisha Vor 10 Stunden
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Ena Seferi
Ena Seferi Vor 10 Stunden
Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍
Lulzim Budini
Lulzim Budini Vor 12 Stunden
RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj Vor 12 Stunden
🤝👍👌🏼🙏
Canan Tezcan
Canan Tezcan Vor 12 Stunden
Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Vor 13 Stunden
Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥
Seb Gashi
Seb Gashi Vor 15 Stunden
Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka Vor Tag
Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vor Tag
Love from America 🙏💖
Halil Celaj
Halil Celaj Vor Tag
Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.
Lion Fr
Lion Fr Vor Tag
E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.
Lion Fr
Lion Fr Vor Tag
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Ani Ani
Ani Ani Vor Tag
Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven
hoiy vinosa
hoiy vinosa Vor Tag
Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj Vor Tag
✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi Vor Tag
goldo ag ❤ 🇦🇱
mateo Dana
mateo Dana Vor Tag
DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.
hoiy vinosa
hoiy vinosa Vor Tag
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç Vor Tag
MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI Vor Tag
#LAVDI Bylbyl Breçani.
Ermelinda Lajcaj
Ermelinda Lajcaj Vor Tag
Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s Vor Tag
Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏
Igli Mija
Igli Mija Vor Tag
Myte
Mario Jano
Mario Jano Vor Tag
Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave
sevdail sevdail
sevdail sevdail Vor Tag
Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi
M-M marku
M-M marku Vor Tag
Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️
Hoti Bujar
Hoti Bujar Vor Tag
Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍
erlis 24
erlis 24 Vor Tag
Na bo naj kong per matianet,burrelin.
ema onuzi
ema onuzi Vor Tag
😚🥰💎
ema onuzi
ema onuzi Vor Tag
✌💎
Alberi Gashi
Alberi Gashi Vor Tag
,
Besa Plaku
Besa Plaku Vor Tag
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ηλ.ελζ ελεζ
Ηλ.ελζ ελεζ Vor Tag
Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏
vasil marashi
vasil marashi Vor Tag
Zoti i rujt te gjithe shqiptart.
selimi fadil
selimi fadil Vor Tag
Ju LUMT goja RRESPEKT
Deti.E
Deti.E Vor Tag
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 2 Tage
Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves
misuyy fong
misuyy fong Vor Tag
🇦🇱✌️
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj Vor 2 Tage
Shum e bukur kenga Bravo👏
misuyy fong
misuyy fong Vor Tag
Shum bukur👍
Valentina V
Valentina V Vor 2 Tage
🇦🇱❤❤❤
indrit tota
indrit tota Vor 2 Tage
Superrrrrrrrrr
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 2 Tage
udhheq ket shqiptari
Muli Time
Muli Time Vor 2 Tage
Goldi si gjithmon👍
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi Vor 2 Tage
O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo
Ramiz Biba
Ramiz Biba Vor 2 Tage
shabsnçela
Artan Gega
Artan Gega Vor 2 Tage
Ju kendoft zemra
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci Vor 2 Tage
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi Vor 2 Tage
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Osman Ruçi
Osman Ruçi Vor 2 Tage
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Agim Kopani
Agim Kopani Vor 2 Tage
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Lili Karfia
Lili Karfia Vor 2 Tage
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
viola ola
viola ola Vor 2 Tage
O kosov zemer te kam
bodoy euir
bodoy euir Vor 2 Tage
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
t.v. 45
t.v. 45 Vor Tag
Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova
shpetim sinani
shpetim sinani Vor 2 Tage
Shum bukur👍
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Vor 2 Tage
🇦🇱✌️
Alfred kola
Alfred kola Vor 2 Tage
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej Vor 2 Tage
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir Vor 2 Tage
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
JueltaNoel JueltaNoel Vor 2 Tage
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Juliana Bakou
Juliana Bakou Vor 2 Tage
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu Vor 2 Tage
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura Vor 2 Tage
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani Vor 2 Tage
Prshndetje nag Tetova
Gledi Dushku
Gledi Dushku Vor 2 Tage
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 Vor 2 Tage
depost.info/one/video/l3yop4RnhamXzZs.html kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli Vor 2 Tage
xhennet firdeus ne ahiret !
Engjell isaku
Engjell isaku Vor 2 Tage
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Jana krener Johana kener Vor 3 Tage
Lll o
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu Vor 3 Tage
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj Vor 3 Tage
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli Vor 2 Tage
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj Vor 3 Tage
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia Vor 3 Tage
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft Vor 3 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj Vor 3 Tage
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj Vor 3 Tage
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana Vor 3 Tage
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Sefer Limja
Sefer Limja Vor 3 Tage
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft Vor 3 Tage
❤️❤️❤️❤️❤️
Erisa Besmir
Erisa Besmir Vor 3 Tage
Bravo super bravo
IB BOIS
IB BOIS Vor 3 Tage
Je mir de
Shukrije Basha
Shukrije Basha Vor 3 Tage
Genug shum eh mir ju lumt
DARDANET ILIRET
DARDANET ILIRET Vor 3 Tage
Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.
Nexharije Emerllahu
Nexharije Emerllahu Vor 3 Tage
Bravo. 2 🌟🌟👏👏
Anila Miza
Anila Miza Vor 3 Tage
SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘
UNITED STATES OF ALBANIA
UNITED STATES OF ALBANIA Vor 3 Tage
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Far.
Far. Vor 3 Tage
Ju lumtë!
Besa Besa
Besa Besa Vor 3 Tage
Ju lumt goja shume bukur, knofshi gjithmone,
KLEVI GAMING
KLEVI GAMING Vor 3 Tage
Like Për Tropojen LIKE Per Golf Ag
Dava May
Dava May Vor 3 Tage
Rrespekt Dava Gjergji 💥💥💥💥👌👌👌🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju pershendes nga Gjermania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dani Mustafa
Dani Mustafa Vor 3 Tage
Ok
erinda Hasani
erinda Hasani Vor 3 Tage
Me lot ne sy e percolla qe ne fjalet e para kete kenge... Si bije e ati vendi perulem para gjakut qe u flijua per liri...
Arblin Haxhiu
Arblin Haxhiu Vor 3 Tage
❤️❤️❤️❤️❤️
Abaz Morina
Abaz Morina Vor 3 Tage
zemra ju knoft gjithmo o bylbyla
Gold AG - Sofra e nanës
04:06
Gold AG
Aufrufe 1,7 Mio.
Fara e Flliqt - Episodi 15
33:30
Fara e Flliqt Official
Aufrufe 53 Tsd.
Who's Most Likely | The D'Amelio Family
15:08
The D'Amelio Family
Aufrufe 1,4 Mio.
Dava Gjergji - 40 Vjet ne skene (Official Video HD)
1:05:57
Dava Gjergji Official
Aufrufe 40 Tsd.
Albina & Labi - Hallakam
02:58
Albina Kelmendi
Aufrufe 1 Mio.
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
Gold AG - Sokoli
03:39
Gold AG
Aufrufe 3,9 Mio.
Who's Most Likely | The D'Amelio Family
15:08
The D'Amelio Family
Aufrufe 1,4 Mio.
NEUES VS ALTES ESSEN CHALLENGE
10:32
Kelvin und Marvin
Aufrufe 153 Tsd.
E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen
53:15
Uyanış: Büyük Selçuklu 4. Bölüm🏹
2:11:39
Uyanış: Büyük Selçuklu
Aufrufe 1,8 Mio.
Lukas traut seinen Augen nicht...💔😤🤬 #258 | Krass Schule
10:20
Krass Schule - Die jungen Lehrer
Aufrufe 322 Tsd.