Ledri Vula - Si baba

  Aufrufe 2,914,617

Ledri Vula

Vor Monat

Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/Sibabastores
Beat by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Lyric video by Supercut

KOMMENTARE
Fron Koca
Fron Koca Vor 17 Stunden
si baba shume e dua ledrin kenktari in a preferiar
Gersi Muco
Gersi Muco Vor 23 Stunden
Si gjithmon kenget qe kendohen me zemer smarrin shum klikime sepse se reklamojn bythen dhe makina te shtrenjta Bravo vula
M H
M H Vor Tag
Nice song bravo😂😂😂😂
M H
M H Vor Tag
Lum si ajo qe t'ka ban😍😍
Fly Travel
Fly Travel Vor 2 Tage
🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐁🐁🐁🐹🐹🐀🐀🐫🐫
MF ÆBŁï
MF ÆBŁï Vor 5 Tage
Ledri vula si baba
Melisa Prroi
Melisa Prroi Vor 6 Tage
Shum bukur ❤️❤️❤️❤️
Halaj ASMR
Halaj ASMR Vor 10 Tage
👑 Queen e familjes Vula
mumin shaziju
mumin shaziju Vor 10 Tage
krejt rafsh e kini bo mo nuk keni pik morali
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi Vor 15 Tage
Shum mir ledri vula hej shum babq
Bere KSMS
Bere KSMS Vor 16 Tage
manjaki i keq Dafina eshte dashuria jote e ke gjet qet gru qe i perxhan DAfines mamin e ke kuqk nuk ta ka dasht Dafinen mos e kopjoni Bianse me barkun shtatzane
K L
K L Vor 17 Tage
🥰🥰🥰😘😘😘
Ardit Billa
Ardit Billa Vor 19 Tage
Si fillim uro te dali shendosh e mir mrapa kismet vlla
Dion Murseli
Dion Murseli Vor 20 Tage
si baba
Kristian Ramaj
Kristian Ramaj Vor 21 Tag
KRYEVEPËR.
Rona Vesiqi
Rona Vesiqi Vor 22 Tage
🧸🧸❤️
Xhensila Qosja
Xhensila Qosja Vor 24 Tage
Wow..😍
Higjena e gojës & Këshilla
Higjena e gojës & Këshilla Vor 24 Tage
E di qe Ky koment nuk do lexohet po nese e lexon dikush Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🦷🦷😷😷
Aldinn Kallaba
Aldinn Kallaba Vor 25 Tage
Ledri ma I forti je maje ne mend Aldini
dolita windo
dolita windo Vor 25 Tage
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
orhide latifi
orhide latifi Vor 24 Tage
Me thon tdrejten une jam goc por mplq shume kjo kenga sepse i percjell nje mesazh shume tbkr goces qe do vij nje kujtim i bukur do jet per te kur trritet e ti kpt kto fjl❤
Eriona Hajdini
Eriona Hajdini Vor 26 Tage
emrmrkkpbi gjbsobr
Xhavit Krasniqi
Xhavit Krasniqi Vor 27 Tage
Si keni mja vendos emrin 😂❤❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor 27 Tage
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
dolita windo
dolita windo Vor 25 Tage
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
Estiano Dosti
Estiano Dosti Vor 27 Tage
depost.info/one/video/p3htl2Z_lrdrynE.html
Bad girl
Bad girl Vor 28 Tage
Like kush ka marak mu bo prindë 💙
BORA Bora12
BORA Bora12 Vor 29 Tage
KENGA IME E PREFERUAR 🥺👑Like kujt i pelqeu kjo keng🥺
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor 27 Tage
kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
soinu foig
soinu foig Vor 29 Tage
O zot qfar kenge e bukur , i uroj shendet e fat vajzes.urime
Marjo Gjini
Marjo Gjini Vor Monat
depost.info/one/video/YGiD0Zmietd6j4U.html
minij hooi
minij hooi Vor 27 Tage
❤❤
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
O. Perffffektttr breer❣🖤
minij hooi
minij hooi Vor 27 Tage
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
Rocio Carrascosa
Rocio Carrascosa Vor Monat
Enhorabuena ledri me alegro que vayas a ser baba🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦❤️😘saludos desde España aquí también nos llega tu música, te ka lali shpirt zemer❤️🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱
soinu foig
soinu foig Vor 29 Tage
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Hanife Tusha
Hanife Tusha Vor Monat
Princesha e ledrit ❤️
minij hooi
minij hooi Vor 28 Tage
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Samsung Tv
Samsung Tv Vor Monat
🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam
Samsung Tv
Samsung Tv Vor Monat
🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇲🇪🇦🇹🇮🇹🇨🇭🇩🇪🇸🇪🇬🇧🇫🇷
Cassie
Cassie Vor Monat
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
minij hooi
minij hooi Vor Monat
This baby has the best gift of her life before she’s even born Baby VULA 💞
minij hooi
minij hooi Vor 28 Tage
Woow keng shumm e fort me emotcion
Samir Hasani
Samir Hasani Vor Monat
😝😝😝😝😝😝🤪🤪🤪🤪🤪🤪😜😜😜😜😑😑😑😑😑👎👎👎👎👎👎👎
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor Monat
Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet
Aura ZA
Aura ZA Vor Monat
Sa kenge koti
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor Monat
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
mariela kapllani
mariela kapllani Vor Monat
Mammaa sa e prekshme kjo kenga shum fjal te bukra
Cassie
Cassie Vor Monat
😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Monat
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
minij hooi
minij hooi Vor Monat
👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA Vor Monat
Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA Vor Monat
Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor Monat
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
soinhu foitu
soinhu foitu Vor Monat
Devil Legion
Devil Legion Vor Monat
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu Vor Monat
❤❤
Bardha Pllana
Bardha Pllana Vor Monat
Woow keng shumm e fort me emotcion
Romeo Restrepo
Romeo Restrepo Vor Monat
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Emily An
Emily An Vor Monat
So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸
Bujar Gashi
Bujar Gashi Vor Monat
40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor Monat
Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏
Anja's Life
Anja's Life Vor Monat
😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor Monat
Ledri zemer
Mobina Amiri
Mobina Amiri Vor Monat
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
Emily An
Emily An Vor Monat
❤️😍
Rozalena Solano
Rozalena Solano Vor Monat
Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet
dua
dua Vor Monat
Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë depost.info/one/video/p414qXiOmbGZy2Q.html
Cassie
Cassie Vor Monat
The song to remember ❤️
marti Xhakaj
marti Xhakaj Vor Monat
👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️
Cassie
Cassie Vor Monat
👪
Cassie
Cassie Vor Monat
O. Perffffektttr breer❣🖤
E k
E k Vor Monat
Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖
blerimzogaj Zogaj
blerimzogaj Zogaj Vor Monat
❤❤❤
Semi Ibraimi
Semi Ibraimi Vor Monat
inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot
Toni Igr
Toni Igr Vor Monat
Cassie
Cassie Vor Monat
❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ Vor Monat
Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤
mentalb 19
mentalb 19 Vor Monat
Si baba
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala Vor Monat
This is sooo cute
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala Vor Monat
Ledri zemer
lullabyelf
lullabyelf Vor Monat
Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏
Marsel Official
Marsel Official Vor Monat
Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Shqipe Daci
Shqipe Daci Vor Monat
❤️😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Raif Isaki
Raif Isaki Vor Monat
mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍
Raif Isaki
Raif Isaki Vor Monat
👪
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor Monat
The song to remember ❤️
Lejla Turri
Lejla Turri Vor Monat
Shum prekse😪
Joanna
Joanna Vor Monat
kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️
Mira Zoto
Mira Zoto Vor Monat
Shum e bukur kjo kenge e adhuroj
Xhulianobossi Kingjuliandhebest
Xhulianobossi Kingjuliandhebest Vor Monat
❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king
fouoii gyhh
fouoii gyhh Vor Monat
Wow 🥰
Emily An
Emily An Vor Monat
Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼
Merita Kurti
Merita Kurti Vor Monat
Shume e bukur Ledri
Joanna
Joanna Vor Monat
depost.info/one/video/lGall2BmYKSWlac.html
•Amy Røse Pinky Playz•
•Amy Røse Pinky Playz• Vor Monat
Dude the picutre is really weird
Lorena Ferraj
Lorena Ferraj Vor Monat
Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎
Rabit LIVES
Rabit LIVES Vor Monat
Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍
Emily An
Emily An Vor Monat
depost.info/one/video/ipOGkYWGoZJ1u4Sl.htmlYNA
Laura Livoreka
Laura Livoreka Vor Monat
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Laura Livoreka
Laura Livoreka Vor Monat
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
e liza
e liza Vor Monat
Sara and your little girl are so lucky 💛
Gersi Carja
Gersi Carja Vor Monat
🎶🎶🎶🎶🎶
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor Monat
So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸
Dion Murseli
Dion Murseli Vor Monat
ledri boss
Lina Arifi
Lina Arifi Vor Monat
So cute 🥺❤️
Ar Tan
Ar Tan Vor Monat
kuku hahahhah
Pro_Beto _Bro
Pro_Beto _Bro Vor Monat
Wow 🥰
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor Monat
Your awesome?
Nòrá 13
Nòrá 13 Vor Monat
depost.info/one/video/ZpeWr6uMe8aJ3H0.html
Nòrá 13
Nòrá 13 Vor Monat
depost.info/one/video/lGall2BmYKSWlac.html
Nòrá 13
Nòrá 13 Vor Monat
depost.info/one/video/Ymut2YyboZlqunk.html #Loredana#Kida
Nòrá 13
Nòrá 13 Vor Monat
depost.info/one/video/d3VrlId4Ybmkzok.html #TAYNA
Nòrá 13
Nòrá 13 Vor Monat
depost.info/one/video/ipOGkYWGoZJ1u4Sl.htmlYNA
Lubjana Hoxha
Lubjana Hoxha Vor Monat
Super❤
Bujar Qaili
Bujar Qaili Vor Monat
Kur. Te. Vjen. Wish.
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Vor Monat
Si Mama 🤗💗
Albania Speaks
Albania Speaks Vor Monat
tkan ra brekt o ledri shkula
FlowBOX Entertainment
FlowBOX Entertainment Vor Monat
Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋
Bonnie L
Bonnie L Vor Monat
All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Meteor
Meteor Vor Monat
Which language is this?
ema kadishani
ema kadishani Vor Monat
Si baba urime
Gentian Osmani
Gentian Osmani Vor Monat
Top song i lovet bravo respekte ledri
Gentian Osmani
Gentian Osmani Vor Monat
Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur
Capital T - Fjalt e Nanes (Prod by: Alitou)
03:30
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
03:10
Friends Entertainment
Aufrufe 36 Mio.
1.  HANA (MOZZART ALBUM)
03:24
MOZZIK
Aufrufe 7 Mio.
Ledri Vula X Mc Kresha - Gjiganta
02:54
Ledri Vula
Aufrufe 2,2 Mio.
Capital T - Akull
03:09
Capital T
Aufrufe 20 Mio.
Ledri Vula - 10/10
03:10
Ledri Vula
Aufrufe 3,1 Mio.
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Aufrufe 48 Mio.
Güldür Güldür Show - 244.Bölüm
1:55:34
Güldür Güldür
Aufrufe 901 Tsd.
Kefaret 1. Bölüm
1:48:57
Kefaret
Aufrufe 1,2 Mio.
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm
2:14:56
Sen Çal Kapımı
Aufrufe 3,2 Mio.