Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

  Aufrufe 1,327,860

ArkivaShqip

Vor 15 Tage

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

KOMMENTARE
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi Vor 13 Stunden
Jeni te Forte
Joanna
Joanna Vor 18 Stunden
💗💗
MiMi BlueMoon
MiMi BlueMoon Vor 23 Stunden
These frajers???Nuhhhh😜😜😜
Faruk Faruk
Faruk Faruk Vor Tag
Send nuk keni ber me ket album kenget e vjetra i keni perpuno send e re skoka hiq
Diana Krasniqi
Diana Krasniqi Vor Tag
Bravo 👌
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Vor Tag
I love this!?
Joanna
Joanna Vor 18 Stunden
Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱
Shqiponja Shqiponja
Shqiponja Shqiponja Vor Tag
👋🏽👋🏽👋🏽👋🏽👋🏽👋🏽👋🏽👋🏽👍🏼🌹🌹🌹
avni sula
avni sula Vor Tag
Te tre kengetar shum te mire bravoi jepni entuzjazem ambjentit ku kendoni bravo
Xhevahire Sopjani
Xhevahire Sopjani Vor Tag
Ewwwww e keqe
Liridon Berisha
Liridon Berisha Vor 2 Tage
😻😻
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Vor Tag
,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl
Cassie
Cassie Vor 2 Tage
❤️❤️
Dj Nikolla
Dj Nikolla Vor 3 Tage
Super te tre..
Admir Admir
Admir Admir Vor 3 Tage
Kishni lujt qoke
Emily An
Emily An Vor 3 Tage
❤❤❤👌
Lule Gashi
Lule Gashi Vor 4 Tage
🔥🔥🔥
Cassie
Cassie Vor 2 Tage
🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
arsen fier
arsen fier Vor 4 Tage
Rsspekte per te tre shum kenge e bukur
Fidan Ramadani
Fidan Ramadani Vor 4 Tage
Dfffhhgv 0
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT Vor 4 Tage
Cirkuzattt shhummm te ladrum si cirk jeni bo .a po i muwhni hunt kapak e po rengni kapak para gjirimeve a😂😂😂
Emily An
Emily An Vor 3 Tage
Great Video...cheers bud!!!?
Ori Ori
Ori Ori Vor 4 Tage
Hhhhjjjkkjjuuujuukjj
jola ola
jola ola Vor 5 Tage
Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱
sami sami
sami sami Vor 5 Tage
Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿
Monika
Monika Vor 5 Tage
Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤
hen ko
hen ko Vor 4 Tage
Super kolazh 👍👍
Jumni Jumni
Jumni Jumni Vor 5 Tage
Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda
Jumni Jumni
Jumni Jumni Vor Tag
Pse lujn.......🤣
hen ko
hen ko Vor 4 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 5 Tage
,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 5 Tage
Üeäeäè0ööe,ld,lls
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor 5 Tage
SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘
Ela Celiku
Ela Celiku Vor 5 Tage
🌺
opzz xsin
opzz xsin Vor 5 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor 6 Tage
🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Tosi Albania
Tosi Albania Vor 6 Tage
Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh
Baba ali
Baba ali Vor 6 Tage
me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff
Ledison Sadria
Ledison Sadria Vor 6 Tage
Mmm9mmmmmmmmmmm
opzz xsin
opzz xsin Vor 5 Tage
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Vor 6 Tage
Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor 6 Tage
🔥🔥🔥
Like aMoon
Like aMoon Vor 7 Tage
Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍
Leonora
Leonora Vor 7 Tage
Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje
hen ko
hen ko Vor 7 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Halit Berisha
Halit Berisha Vor 7 Tage
Super kolazh 👍👍
RiN S
RiN S Vor 7 Tage
Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌
Dafina Gashi
Dafina Gashi Vor 7 Tage
❤❤❤❤👌👌👌💔
Skenda 1234
Skenda 1234 Vor 7 Tage
@hen ko jan me qiri
Yllka Selami
Yllka Selami Vor 7 Tage
Wooow Woow wooow Remix
Kamela Pashku
Kamela Pashku Vor 7 Tage
Super keng 👏👏
Leta Berisha
Leta Berisha Vor 8 Tage
🌹🥰
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 8 Tage
FELBER ZOJA
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 8 Tage
O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚
Trim Ninaj
Trim Ninaj Vor 8 Tage
Uty
Izzy S
Izzy S Vor 8 Tage
potpuri e shkelqyer
pajtesa lakna
pajtesa lakna Vor 8 Tage
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 9 Tage
🔥🔥🔥
Greta Myrteza
Greta Myrteza Vor 9 Tage
Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua
Visar Kalludra
Visar Kalludra Vor 9 Tage
Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli Vor 9 Tage
🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 9 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
Krasniqi Berat
Krasniqi Berat Vor 9 Tage
👏👏👏
Flora Tahiri
Flora Tahiri Vor 9 Tage
Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial Vor 9 Tage
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Yasemin Kurtaran
Yasemin Kurtaran Vor 9 Tage
Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi Vor 9 Tage
🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏
Marco Marbach
Marco Marbach Vor 9 Tage
7p9ü8p
Nora Dem
Nora Dem Vor 9 Tage
❤❤❤👌
Kosova Ferizaji
Kosova Ferizaji Vor 9 Tage
Bravo te treve
nijuo joing
nijuo joing Vor 9 Tage
🔥🔥🔥
Girl Girl
Girl Girl Vor 10 Tage
Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰
Behare Hoti
Behare Hoti Vor 10 Tage
Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu
A Belushi
A Belushi Vor 10 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
nijuo joing
nijuo joing Vor 9 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
Bruna
Bruna Vor 10 Tage
wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏
Flora Zyberaj
Flora Zyberaj Vor 10 Tage
Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.
Dita wien
Dita wien Vor 10 Tage
Super bravo🥂👌👌👌
Zoja Rrahishta
Zoja Rrahishta Vor 10 Tage
Artista me plot goj
Lulijeta Ibrahimi
Lulijeta Ibrahimi Vor 6 Tage
Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 10 Tage
❤️❤️
Xhane Xhane
Xhane Xhane Vor 10 Tage
Me te miret. 👍👍👌👌
Sabrije Biqmeti
Sabrije Biqmeti Vor 10 Tage
Shum mire supper👍
Sumeja Blakqori
Sumeja Blakqori Vor 10 Tage
QFAR KËNGE SA E MIR
misolou fout
misolou fout Vor 10 Tage
🔥🔥🔥
Dorian Velija
Dorian Velija Vor 10 Tage
❤❤❤
Argjentina Kadrijafkfmgnf
Argjentina Kadrijafkfmgnf Vor 10 Tage
1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 11 Tage
👏👏👏👏
misolou fout
misolou fout Vor 10 Tage
qiell dhe pyete atë))
Ramzi David
Ramzi David Vor 11 Tage
Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱
Melazim Vishi
Melazim Vishi Vor 11 Tage
Gjigant'a. 👌👌👌👌
Alenna usa
Alenna usa Vor 11 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 11 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Fidan Pllavci
Fidan Pllavci Vor 11 Tage
Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik
shyqeri_sinani
shyqeri_sinani Vor 11 Tage
🇽🇰🇦🇱
cqvio doli
cqvio doli Vor 11 Tage
❤️❤️
Smirnov TV
Smirnov TV Vor 11 Tage
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Салават Салаватов
Салават Салаватов Vor 11 Tage
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Durim Toca
Durim Toca Vor 11 Tage
👏super 🥂
Azra Melek
Azra Melek Vor 11 Tage
Hajde jashaaaaaa
Zima Nzr
Zima Nzr Vor 12 Tage
Besnik hallal koft zanin
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor 12 Tage
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Ozmon Ukaj
Ozmon Ukaj Vor 12 Tage
Öoi
Semie Frangu
Semie Frangu Vor 12 Tage
👌
Ma Vi
Ma Vi Vor 12 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Roland Prini
Roland Prini Vor 12 Tage
BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
A A
A A Vor 12 Tage
Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘
Hello OO
Hello OO Vor 12 Tage
Mas miri dej tash bash kponim
Dede Bezhi
Dede Bezhi Vor 12 Tage
Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹
jana jana-jana
jana jana-jana Vor 8 Tage
Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄
Nefise Zeneli
Nefise Zeneli Vor 12 Tage
Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃
AlbanionStallion
AlbanionStallion Vor 12 Tage
Deutsche Trends kicken wieder 👌
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji Vor 12 Tage
👏
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 12 Tage
Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅
Malsor Limani
Malsor Limani Vor 13 Stunden
@Tina më fal por komenti ishte për @Shqipe Shqipe e jo për ty.
Malsor Limani
Malsor Limani Vor Tag
As komenti i yt nuk është 🤔🤔 dhe i thu vetes "Shqipe"...
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 9 Tage
@Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin
Tina
Tina Vor 9 Tage
@Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 9 Tage
@Tina das ist bulgarisch/rumänisch
Kqiku Besim
Kqiku Besim Vor 12 Tage
Meda loqk osht 💚
jimy jimy
jimy jimy Vor 12 Tage
cheesy cheezy cheezy nuk shihet
Dacic Sk.
Dacic Sk. Vor 12 Tage
i Shum Bukur
Tim Krause
Tim Krause Vor 12 Tage
The song has now 248.000 views
Harry Styles - Golden - Behind the Scenes
3:00
HarryStylesVEVO
Aufrufe 2,3 Mio.
TINI - Te Olvidare
3:29
TiniVEVO
Aufrufe 1,3 Mio.
Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)
09:32
ProduksioniARBONI
Aufrufe 1,1 Mio.
Ylli  Demaj Shpresa Gojani  Potpuri
08:52
Red Media
Aufrufe 265 Tsd.
Albina Kelmendi & Shqipri Kelmendi - Potpuri 2021
09:50
Harry Styles - Golden - Behind the Scenes
3:00
HarryStylesVEVO
Aufrufe 2,3 Mio.
TINI - Te Olvidare
3:29
TiniVEVO
Aufrufe 1,3 Mio.
Olivia vs. Amelie! 😡🔔👊  | Berlin - Tag & Nacht #2334
13:27
TV-Spot | Deluxe | Lidl lohnt sich
0:34