Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)

  Aufrufe 3,442,482

Yll Limani

Vor 2 Monate

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/Leje
@Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Fatjon Miftari, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced & Mixed by Fatjon Miftari
Animation: Milan Grundza
#ONIMA #YllLimani #Leje

KOMMENTARE
Xhesi xh
Xhesi xh Vor 18 Stunden
Love you yll❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Aleksander Seitaj
Aleksander Seitaj Vor 3 Tage
Yghbftrcxzse 💕💕
Anxhi M
Anxhi M Vor 11 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Vor 11 Tage
Te dua shum
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Vor 11 Tage
Sa do te doja te te kisha vella
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Vor 11 Tage
Kenget e tua jan perfekte le te thon cfar te duan je yll si ke emrin te puth fort
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Vor 11 Tage
Kenget e tua han per
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Vor 11 Tage
Je shum i mir o ylli sa do te doja te te takoja jam nje fanca jote
Anxhi M
Anxhi M Vor 11 Tage
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum
Xhevahire Rexhepi
Xhevahire Rexhepi Vor 12 Tage
hcsxgdddhdshbJ dbxvxhbdbdfusń bb c b b&$&$7$;;》 zgyd xgdhģ
Anduela Preci
Anduela Preci Vor 12 Tage
uuuuu ç'farë kenge
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani Vor 13 Tage
Theze edhe nja pije edhe nja 🤞
Eni
Eni Vor 16 Tage
That end...just freaking awesome...love this song can't stop listening 🌟🌟❤️❤️
Fact Investigator
Fact Investigator Vor 16 Tage
It's been a 7 year
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj Vor 17 Tage
Trop belle chanson 🎶👍♥️🇦🇱🇮🇹💋bravooooo👏
Message
Message Vor 17 Tage
👏👏👏❤️❤️
ola ola
ola ola Vor 19 Tage
💓💓💓💓💓💓💓💘💘💘💘
Krenar Doli
Krenar Doli Vor 21 Tag
😘😘😘😘😘😘
Krenar Doli
Krenar Doli Vor 21 Tag
0
Flora Gega
Flora Gega Vor 23 Tage
super kenge bravo ylli je i madh❤❤
Gloria Elezi
Gloria Elezi Vor 24 Tage
Te lutem ylli nxirr nje keng me bashkim se mbete duke nxjerr keng vetem me ndarje
Fatbardha Rexhaj
Fatbardha Rexhaj Vor 25 Tage
0pl8
Alda Biba
Alda Biba Vor 29 Tage
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Alda Biba
Alda Biba Vor 29 Tage
Alda Biba
Alda Biba Vor 29 Tage
I love ylli
Alda Biba
Alda Biba Vor 29 Tage
❤❤💋👑❤💋👑❤💋💋👑👑👑💋❤💋
Si Cel
Si Cel Vor Monat
😏😏😏😏🥰💞
EvaMia Italb
EvaMia Italb Vor Monat
Ylli Limani❤️👏🏻
Anila Artila
Anila Artila Vor Monat
respekt per yll limanin
berimakaveli
berimakaveli Vor Monat
Yll e ki kall bir po qka kari po na qet ndell gjith haver, gjdo jav tu ardh gruja nshpi tu than a e ki ni kangen e yllit, veq me qita ja ke qi nanen si ke thon“ se stka veq ty e ka tjetren e tjetren” na ke dhi punen krejt haver ni or bised 🤦🏻
vurhur
vurhur Vor Monat
Really love this song. Also I find the animation great. sending much love
Edlira Brahja
Edlira Brahja Vor Monat
Po presim kengen tjeter neee 😁😁😁😁😁😁 nxito pak
Edisa Gashi
Edisa Gashi Vor Monat
Zemra ime ❤❤❤❤🤴👸🎁🎁
Blerina Shala
Blerina Shala Vor Monat
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
ola ola
ola ola Vor Monat
Super hit zmr bravo 💞💞💞💞💗💗💗💗💗💗💗💗♥️♥️♥️♥️💋💋💋
Orgesa Orgesa
Orgesa Orgesa Vor Monat
Kush mendon cil e ka zerin mete bukur ylli. Like. Butrinti. Comment 😃
Klea Klea
Klea Klea Vor Monat
Shume bukur
Lorena Halimi
Lorena Halimi Vor Monat
leje leje a m lejon me u fut n zemren tende ? faleminderit ylli 💜💜💜💜💜💜💜✅✅✅💜💜💜💜💜💜💜💜🔥🔥🔥🔥🔥🔥😭😭
Sidorela Cami
Sidorela Cami Vor Monat
😍😍❤️❤️🤤🤤
Erjetta Ahmet
Erjetta Ahmet Vor Monat
I’m
Selmon Namoni
Selmon Namoni Vor Monat
Bravo 👏
Ledjana Dyrmishi
Ledjana Dyrmishi Vor Monat
DUA TE KUPTOJ NGA KTA PERSONA QE I KAN BER DISLIKE KENGES CA KA ME MOS E PELQY
james clin
james clin Vor Monat
Vidioklipi
suzi redjeb
suzi redjeb Vor Monat
My new favorite song!!!!!!! OMG..😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 I can’t stopped listening! ❤️🙏🏼Thank you! ❄️
Edmond Qordja
Edmond Qordja Vor Monat
Si bukur je o limani du me te taku
Brisilda Idrizaj
Brisilda Idrizaj Vor Monat
I thjesht si gjithmon!!😍😍👌👌
Melek Mobile
Melek Mobile Vor Monat
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor Monat
nice videosI’m living for this video!!!!
Evina Rei
Evina Rei Vor Monat
super👍
Melek Mobile
Melek Mobile Vor Monat
Bravoo pe yllimani ni keng E mir🔥👍
Xhaxhi Nga1te8
Xhaxhi Nga1te8 Vor Monat
Ic bjudifull i love
Anita Spiro
Anita Spiro Vor Monat
😘😘😙😙😙😙
wnnalis cioov
wnnalis cioov Vor Monat
Nice collection!?
Anita Spiro
Anita Spiro Vor Monat
Shume mire😙😙😙😙
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor Monat
The most unread song 💜
Suada Serani
Suada Serani Vor Monat
Me pëlqen shumë kjo këngë,,
ledi qerimi
ledi qerimi Vor Monat
o Yll Limani
koldashi 69
koldashi 69 Vor Monat
Kush tjeter eshte duke pritur qe cigarja te mbaroje??!
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor Monat
Muti. I. Keq
Melek Mobile
Melek Mobile Vor Monat
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ilda Zela
Ilda Zela Vor Monat
YLL FARE ⭐
Emily An
Emily An Vor Monat
♥️🌟👍😘😍🥰
Coli Cuka
Coli Cuka Vor Monat
Super Yll 💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖😘😘
Emily An
Emily An Vor Monat
You're so beautiful! Great video?
minij hooi
minij hooi Vor Monat
anyone know when this is gonna drop on Spotify?
Mãrtîñ Mãrī
Mãrtîñ Mãrī Vor Monat
Lot ky ylli limani ne ate moment esht ndjer si nje femer e ver8
Aurora Aurora
Aurora Aurora Vor Monat
Unik si gjithmon
Hase Fixha
Hase Fixha Vor Monat
Butrint imeri yll limani kush do bashkpunim❤💜💜💜
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Monat
Nice collection!?
minij hooi
minij hooi Vor Monat
I liked it very much i am very thankfull?
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha Vor Monat
Amo leje zemren e tij theje... Thjesht super😍😍
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Vor Monat
✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
opzz xsin
opzz xsin Vor Monat
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Kristina Lame
Kristina Lame Vor Monat
Ylliiii💥🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😍😍😍🌎🌎❤️👋🎶
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor Monat
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Emily An
Emily An Vor Monat
Nje falenderim super i madh shkon per Fatjon Miftarin... 2 perla per 24 ore.. ❤❤🔐🔐
opzz xsin
opzz xsin Vor Monat
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Neri Nera
Neri Nera Vor Monat
❤🖤💔
Joanna
Joanna Vor Monat
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Vjollca Morina
Vjollca Morina Vor Monat
Muti. I. Keq
Joanna
Joanna Vor Monat
Awesome video!
Marinela Kolushi
Marinela Kolushi Vor Monat
Greeks, Albanians and Berliners enjoying your songs 🙏🏻❤ Greetings from Berlin 🌟🤗
A B
A B Vor Monat
English Lyrics please
Emily An
Emily An Vor Monat
Check this song 🎧🤗😍 depost.info/one/video/gaxpsnhon6h4rXE.html
Griselda Lami
Griselda Lami Vor Monat
♥️🌟👍😘😍🥰
Alda Biba
Alda Biba Vor Monat
❤❤❤❤❤❤
Alda Biba
Alda Biba Vor Monat
i love you nga fancja jote Alda
Alda Biba
Alda Biba Vor Monat
ylli jem je dashuri te uroj suksese ne krejt kenget e tu
Alda Biba
Alda Biba Vor Monat
😑😑😕
opzz xsin
opzz xsin Vor Monat
Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete
Alida Pepmarku
Alida Pepmarku Vor Monat
super kong bravo ♥️
opzz xsin
opzz xsin Vor Monat
Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
I liked it very much i am very thankfull?
Melek Mobile
Melek Mobile Vor Monat
👍
Medina Fejzullahu
Medina Fejzullahu Vor Monat
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💔
Psychological Secrets
Psychological Secrets Vor Monat
depost.info/auto/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor Monat
amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje so te leje like 👇👇👇
Psychological Secrets
Psychological Secrets Vor Monat
depost.info/auto/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Psychological Secrets
Psychological Secrets Vor Monat
depost.info/auto/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
i love your videos so much !?
mp3talon
mp3talon Vor Monat
Yll Limani is a small boy
Football International
Football International Vor Monat
Check this song 🎧🤗😍 depost.info/one/video/gaxpsnhon6h4rXE.html
dini xhaferi
dini xhaferi Vor Monat
Ky esht ni mesazh shum i fort per shum femra qe jan ne lidhje me njerez qe nik i vlersojn dhe nuk vlersojn ato qe i duan vertet
Ptao Tom
Ptao Tom Vor Monat
Like nese ju pelqen ylli limani ❤️❤️❤️❤️
LEO.10 MESSI FAN
LEO.10 MESSI FAN Vor Monat
Çfare jane keto komente nese nuk te pelqen kenga pse komenton mos e degjo mos e shiko per çfare duket te behesh i keq ose e keqe si psh pa lidhje ose pa kuptim .
Sibora Gjeçi
Sibora Gjeçi Vor Monat
like kush ka lan msimet per me pa yllin ose po i ben msimet me ket kenge ne sfond
kiara kiara
kiara kiara Vor Monat
Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
kiara kiara
kiara kiara Vor Monat
@Klea Laci ❤❤❤❤
Klea Laci
Klea Laci Vor Monat
Se eshte shum i mir😘
Klea Laci
Klea Laci Vor Monat
❤❤
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete
Football International
Football International Vor Monat
depost.info/one/video/gaxpsnhon6h4rXE.html depost.info/one/video/gaxpsnhon6h4rXE.html
Fitim Braushi
Fitim Braushi Vor Monat
Mo's u merzit
Skipeee34
Skipeee34 Vor Monat
pjesa e fundit dicka shume e bukur
Zana Cenaj
Zana Cenaj Vor Monat
Hi
niduoe stre
niduoe stre Vor Monat
Smund ta pershkruaje me mire gjendjen emocionale❤
Arian Brahja
Arian Brahja Vor Monat
amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje sonte leje like 👇👇👇
mikin lirou
mikin lirou Vor Monat
Absolutely fantastic work!!!?
Arjola Cabej
Arjola Cabej Vor Monat
Kejsan Vojvoda
Kejsan Vojvoda Vor Monat
depost.infoAn4AO-bh5Sk
Zani Kejdi
Zani Kejdi Vor Monat
Yll limani keng pa lidhje, nëse ja nisim ti themi femres zemren theja nje mashkulli dhe anasjelltas cfare mesazhi sjellim? Asgje! nxitje urrejtje te te dyja palet. KARMA is a bitch
mikin lirou
mikin lirou Vor Monat
Ylli Je je Pidhropsh Qe i ben vetem qefin femrave dhe ul mashkullin Tkam qi Ropttt Ty Me gjith muzik bythqimash
Mia Ali
Mia Ali Vor Monat
Reply OMG
Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko
03:44
Dafina Zeqiri
Aufrufe 5 Mio.
High-End Luxus-SUVs - Teil 1 I GRIP
18:05
GRIP - Das Motormagazin
Aufrufe 430 Tsd.
Yll Limani - Engjej
02:52
ONIMA
Aufrufe 9 Mio.
Yll Limani - I kom kall
03:30
ONIMA
Aufrufe 9 Mio.
Rina - Fire
03:23
AlphapopOriginal
Aufrufe 4,8 Mio.
JONY - Аллея
02:26
Zhara Music
Aufrufe 91 Mio.
Mozzik - n'Tiranë (prod. by Rzon)
02:52
High-End Luxus-SUVs - Teil 1 I GRIP
18:05
GRIP - Das Motormagazin
Aufrufe 430 Tsd.
WER WIRD MILLIONÄR: Sep, Brammen oder Jay?
43:50
Masumlar Apartmanı 19. Bölüm Fragmanı
0:51
Masumlar Apartmanı
Aufrufe 4 Mio.
diese LIFEHACKS sind nur was für BOSSE
9:12
Ähmmmmm..
13:24
Denizon
Aufrufe 141 Tsd.
VERSUCHE NICHT ZU LACHEN 1.0
10:05
Mexify Reacts
Aufrufe 172 Tsd.